زیست شناسی جامع کنکور جلد دوم خیلی سبز

میانگین: 5 (3 رای)

این کتاب در بانک کتاب تلکتاب عرضه شده است
شما می توانید لذت خرید آسان و مطمئن را با تلکتاب تجربه کنید
خرید کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن 
mailدرصورتی که موفق به خرید اینترنتی کتاب نشدید می توانید برای خرید تلفنی کتاب با شماره 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.

آماده ارسال
‎تومان۵۹۵٬۰۰۰
- 20%
‎تومان۴۷۶٬۰۰۰

قطع
نوع جلد

زیست شناسی جامع کنکور جلد دوم خیلی سبز

مشخصات,تحلیل و خرید اینترنتی کتاب پاسخ نامه زیست شناسی جامع کنکور جلد دوم خیلی سبز ( پینوکیو ) جلد درسنامه و پاسخ

معرفی کتاب

درس زیست شناسی اصلی ترین درس رشتهٔ تجربی محسوب می‌شود زیرا بالاترین ضریب را در کنکور دارند.هدف از تالیف کتاب زیست شناسی جامع کنکور خیلی سبز فراهم آوردن منابع تست مناسب و کافی برای آمادگی دانش آموزان برای کنکور سراسری است دانش‌آموزانی که قصد قبولی در شته‌های پزشکی و پیراپزشکی را دارند باید درصد زیست شناسی بالایی در کنکور داشته باشند. به طور کلی این درس برای دانش‌آموزان رشتهٔ تجربی غیرقابل گریز خواهد بود و هر دانش‌آموزی که رشتهٔ تجربی را انتخاب کرده باشد از ابتدا باید بداند که درس زیست شناسی را خیلی جدی بگیرد. انتشارات خیلی سبز با همکاریگروه آموزشی ماز، کتاب زیست شناسی جامع کنکور خیلی سبز را در دو جلد به چاپ رسانده است.این کتاب در جلد اول و دوم به ترتیب دارای 394 و 709 صفحه است.

مشخصات کتاب

 • پاسخ سوالات تالیفی و استاندارد سازمان سنجش را به صورت دقیق و سطح بندی آورده است.
 • بعد از پاسخنامه ی  تست های تالیفی,پاسخ تست های کنکور چند سال اخیر را به صورت کاملا تشریحی جمع آوری کرده است.
 • دانش آموزان عزیز توجه داشته باشین که سوالات از راحت به دشوار ارائه شده و همه سطوح را شامل میشود.
 • ویژه کنکوری های نظام جدید آموزشی
 • پاسخ های تشریحی این کتاب به صورت جامع و تحلیلی ارائه شده و دارای نکات با اهمیت و کنکوری می باشد.
 • - در ویرایش جدید، غیر از به روزرسانی تست های تالیفی تألیفی و کنکور، چهار تغییر اساسی در کتاب داده شده است.
 • این کتاب با کتاب زیست شناسی پایه فرق کرده و حتی تست های تالیفی کتابم فرق کرده بنابرین دوستانی که کتاب زیست شناسی پایه خیلی سبز قبل رو دارشتند باز هم میتوانند از این کتاب استفاده کرده و تست های جدید رو بزنین.
 • کتابی با درسنامه جامع و تست های جدید و پاسخنامه کاملا تشریحی
 • این کتاب بهترین منبع برای درس زیست شناسی دهم,یازدهم و دوازدهم کلیه ی مقاطع و بخصوص کنکوری های عزیزه
 • دانش آموزان عزیز دقت بفرمایند که کتاب حاضر سرفصل تمام درس های زیست شناسی را شامل میشود و جلد دوم این کتاب فقط پاسخ نامه ی تشریحی این کتاب است.

پرسش های چهارگزینه ای

 • جلد اول کتاب تست زیست شناسی جامع کنکور خیلی سبز حاضر شامل تست برای هر سه سال دهم,یازدهم و دوازدهم تجربی دبیرستان است. تعداد تستهای مربوط به هر فصل مناسب است و در انتهای جلد اول پاسخ های کلیدی سوالات نیز برای بررسی سریع دانش آموزان قرار داده شده است. سوالاتی که از نکته ی مهم تری برخوردار هستند با علامتی مشخص شده است که این مسئله دانش آموزان را در داشتن ارزیابی مناسبی از خودشان یاری می دهد.

  همان طور که میدانید برای موفقیت در آزمون سراسری باید در دوران آمادگی با تعداد زیادی تست خود را آماده کنید.برای هر یک از فصول کتاب درسی، تست‌های جداگانه‌ای در نظر گرفته شده است. سطح سوالات در حد کنکور است و تست‌ها به صورت غیرمنطقی دشوار نشده‌اند. تست‌های این کتاب از دو نوع تالیفی و سوالات کنکور سال‌های گذشته است. البته تست‌های کنکور نظام قدیم که با چهارچوب‌های کتاب درسی نظام جدید همخوانی ندارند با تغییر در این کتاب آمده است که مناسب دانش‌آموزان باشد. سوالات کنکور سراسری را می توان از منابع مختلف پیدا کرد و با استفاده از آن ها خود را محک بزنید، اما سوالات تالیفی بسیار با اهمیت اند، زیرا در واقع این سوالات پیش بینی مولفان از روند آینده و سوالات آزمون سراسری بعدی هستند. به دلیل وجود سوالات تالیفی مناسب و استاندارد می توان کتاب زیست شناسی جامع کنکور تست خیلی سبز را از منابع بسیار مهم برای دانش آموزان به حساب آورد.

  همچنین باید به این نکته دقت کنید که زیاده روی در تست زنی شما را از مطالعه ی متن کتاب و درسنامه های استاندارد غافل نکند و هر دو این موارد را با هم در دوران آمادگی برای کنکور پیش ببرید. اشکال مربوط به تست هایی که یک تصویر را مورد پرسش قرار می دهند به صورت رنگی آورده شده اند، اما در کنکور سراسری استفاده از رنگ ها محدود است و شما نباید برای تحلیل اشکال به رنگ وابسته باشید.

آزمونهای جامع

 • در آخر هر یک از فصل ها، 1 تا 3 آزمون جامع آورده شده که میتوانید برای جمع‌بندی یک فصل قبل از آزمون‌های آزمایشی از آن استفاده کنید. تعداد این آزمون‌ها در زیست شناسی دوازدهم بیشتر ازسایر پایه‌ها است. در این آزمون‌ها نیز از تست‌های تالیفی و کنکور استفاده شده که معیار گزینش سوالات، پوشش مهم‌ترین مباحث فصل در این تست‌ها است. بنابراین با این تستها می‌توانید مروری بر مهمترین نکات هر فصل داشته باشید.

جدول تعداد تست ها

پایه فصل عناوین تست آزمون
دهم 1 زیست شناسی دیروز، امروز و فردا 59 10
2 گوارش و جذب مواد 143 20
3 تبادلات گازی 92 9
4 گردش مواد در بدن 125 20
5 تنظیم اسمزی و دفع مواد زائد 94 10
6 از یاخته تا گیاه 127 10
7 جذب و انتقال مواد در گیاهان 115 10
یازدهم 1 تنظیم عصبی 177 19
2 حواس 133 10
3 دستگاه حرکتی 95 10
4 تنظیم شیمیایی 106 10
5 ایمنی 128 10
6 تقسیم یاخته 146 20
7 تولید مثل 144 19
8 تولید مثل نهان دانگاه 105 8
9 پاسخ گیاهان به محرک ها 89 14
دوازدهم 1 مولکول های اطلاعاتی 197 20
2 جریان اطلاعات در یاخته 150 20
3 انتقال اطلاعات در نسل ها 169 14
4 تغییر در اطلاعات وراثتی 251 0
5 از ماده به انرژی 171 30
6 از انرژی به ماد 141 30
7 فناوری های نوین زیستی 159 20
8 رفتار های جانوران 150 20
مجموع کل تست و آزمون 3266 363

 

پاسخنامه تشریحی

 • جلد دوم زیست شناسی جامع کنکور تست خیلی سبز شامل پاسخنامه تشریحی می باشد که در واقع مولف اعتقاد دارد که به علت کامل بودن پاسخنامه، خود پاسخنامه یک درسنامه محسوب می شود. اما بهتر است هیچ گاه از پاسخنامه ها به عنوان درسنامه ی دست اول استفاده نکنید، یعنی بعد از استفاده از یک درسنامه ی منسجم و کامل برای محک زدن اطلاعاتتان از تست های این کتاب استفاده کنید و سپس از پاسخنامه برای محکم کردن آموخته ها و مرور مطالب مهم می توانید استفاده کنید.

  پاسخنامه واقعاً سعی شده به کامل ترین شکل ممکن آورده شود و مولف علاوه بر بررسی تمام گزینه ها نکات مهم را در قالب جداول آورده و دسته بندی کرده است و همانطور که پیش تر گفته شد برای جمع بندی و استحکام بخشیدن به دانسته ها می تواند بسیار مفید باشد‌.

کلام آخر

 • کتاب حاضر به جرات از پرفروش ترین کتاب های چاپ شده برای درس زیست شناسی میباشد که توسط انتشارات خیلی سبز چاپ شده است.پس شما عزیزان با خیال راحت از این کتاب به عنوان منبع جامع و استاتدارد بهره ببرید.

انتشارات خیلی سبز همواره پیشتاز در ارائه پرفروشترین و پرمحتوا ترین کتاب ها برای درس بسیار مهم زیست شناسی میباشد که میتوانید در زیر نمونه ای از این کتاب های پرفروش را ببینید:

درسنامه زیست شناسی جامع کنکور خیلی سبز

زیست شناسی پایه کنکور تست خیلی سبز

زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

زیست شناسی جامع کنکور جلد دوم خیلی سبز

تست زیست شناسی دهم خیلی سبز

تست زیست شناسی یازدهم خیلی سبز

تست زیست شناسی دوازدهم خیلی سبز

شما عزیزان همه این کتاب ها را با بالاترین تخفیف و ارسال رایگان همواره از تلکتاب تهیه فرمایید.

 

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML