هرکول ریاضیات تجربی و حسابان جامع جلد اول آریان حیدری

میانگین: 3.9 (93 رای)

این کتاب در بانک کتاب تلکتاب عرضه شده است
شما می توانید لذت خرید آسان و مطمئن را با تلکتاب تجربه کنید
خرید کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن 
mailدرصورتی که موفق به خرید اینترنتی کتاب نشدید می توانید برای خرید تلفنی کتاب با شماره 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.

آماده ارسال
‎تومان۶۹۵٬۰۰۰
- 20%
‎تومان۵۵۶٬۰۰۰

قطع
نوع جلد

هرکول ریاضیات تجربی و حسابان جامع جلد اول آریان حیدری

مشخصات و خرید اینترنتی کتاب هرکول ریاضیات تجربی و حسابان جامع جلد اول آریان حیدری,میلاد منصوری و علی منصف شکری انتشارات راه اندیشه ✅ ( ارسال رایگان)

معرفی کتاب

کتاب حاضر که جدیدترین اثر اساتید برتر کنکور و انتشارات راه اندیشه است که مباحث مشترک ریاضیات رشته تجربی و ریاضی را آورده و مباحث غیر مشترک این کتاب در جلد دوم به صورت جداگانه آورده شده است.

درس نامه

درسنامه کتاب ریاضی جامع تجربی و حسابان هرکول کلاسینو راه اندیشه به صورت کاربردی در قالب انواع باکس های آموزشی در پاسخنامه تشریحی تست ها میباشد.از بابت درسنامه نمیتوان گفت که کتاب حاضر درسنامه کاملی دارد بلکه با توجه به موضوع هر سوال نکات آموزش و درسنامه مربوط به آن سوال نگارش شده است.به عبارت دیگر کتاب بیشتر تست محور هست تا درس محور.

تمرین

کتاب مباحث مشترک ریاضی تجربی و حسابان جامع راه اندیشه همه تمرینات,فعالیت ها و نکات پنهان در متن کتاب درسی را به صورت جامع پوشش داده و ار این لحاظ میتوان کتاب ریاضی تجربی و حسابان جامع هرکول آرین حیدری نشر راه اندیشه را بهترین منبع برای ترمیم معدل و ارتقا تراز حساب کرد.

تست 

کتاب ریاضی تجربی هرکول آرین حیدری راه اندیشه از 2 سری تست های سبز به عنوان منبع اول ویژه کلیه داوطلبان و تست های قرمز به عنوان منبع دوم برای دانش آموزان ممتاز تشکیل شده است.

پرسش های چهار گزینه ای که شماره ی آن‌ها با رنگ سبز نشان داده شده، همان تستهای نرمال و استاندارد سطح کنکور هستند که در اکثر کتاب‌ها موجود است و تسلط بر این تست‌ها بر تمامی دانش‌آموزان واجب است. با توجه به این که تست‌های این بخش، هم‌سطح با سوالات کنکور هستند، همانند کنکور سراسری، ممکن است برخی از این سوالات، کمی بالاتر از سطح متوسط باشند و برخی دیگر نیز، جهت آموزش بیشتر، ساده‌تر نگارش شده باشند.

اما تست‌های که با شماره‌های قرمز رنگ مشخص شده‌اند، تستهایی هستند که حل آن‌ها نیازمند به خلاقیت و ایده‌های نو و ابتکاری است و از نظر سطح دشواری، در محدودهٔ تست‌های سخت و چالشی قرار می‌گیرند. از دیگر ویژگی‌های تست‌های قرمز، ترکیبی بودن آن‌ها است. سوالات ترکیبی ارائه شده در این کتاب، به دو دستهٔ تست‌های درون‌فصلی و تست‌های برون‌فصلی تقسیم می‌شود.

در تست‌های درون‌فصلی، از ترکیب مباحث مختلف در یک فصل استفاده شده و در تست‌های برون‌فصلی، شاهد ترکیب مباحث مختلف از فصول مختلف هستیم (مانند ترکیب مبحث احتمال با مشتق و یا ترکیب مبحث آمار با مثلثات) که این کار برای اولین بار در ایران انجام شده و کتابی که بتواند چنین تست‌های ترکیبی پربار و ارزشمندی را ارائه دهد، به ندرت در بازار وجود دارد. شایان ذکر است که اگر دانش‌آموزی سطح پایینی در درس ریاضی دارد و مباحث را به طور کامل مطالعه نکرده و تسلط بالایی بر مباحث ندارد، فعلا به سراغ این تست‌ها نرود و به جای حل سوالات ترکیبی، سوالات سبز را به طور دقیق و کامل حل و بررسی کند.

هرکول ریاضی تجربی

 

پرسش های چهار گزینه ای این کتاب شامل طرح تست های ترکیبی درون فصلی (ترکیب مباحث یک فصل باهم ) و برون فصلی ( ترکیب مباحث چند فصل باهم ) هست ضمن اینکه ارایه روش ها و تکنیک های حرفه ای حل تست با عنوان حلینو بر جذابیت و کاربرد تر کتاب افروده است

پاسخ های تشریحی

کتاب حاضر پاسخ نامه کاملا تشریحی خودآموز همراه با تحلیل تک تک گزینه ها را به صورت جامع آورده که به عبارتی پاسخ نامه کتاب خود یک درسنامه تمام عیار میباشد.

مشخصات هرکول ریاضی تجربی جلد دوم راه اندیشه و  حسابان جامع جلد دوم هرکول راه اندیشه

جلد دوم کتاب از دو بخش مباحث غیر مشترک ریاضیات تجربی و حسابان تشکیل شده که با توجه به مشترک بودن اکثر مباحث ریاضی تجربی و ریاضی,این کتاب ها حجم بسیار پایین تری دارند.

نظرات کاربران