رفتن به محتوای اصلی
  • هرکول ریاضیات تجربی جامع جلد اول راه اندیشه

هرکول ریاضیات تجربی جامع جلد اول راه اندیشه

خرید کتاب

فروشگاه: تلکتاب
آماده ارسال
‏۹۷۵,۰۰۰ تومان 22% -
‏۷۶۰,۵۰۰ تومان
میانگین: 3.9 (93 رای)

پشتیبانی 24 ساعته

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

تضمین کیفیت کالا

پرداخت امن از درگاه بانکی

هرکول ریاضیات تجربی جامع جلد اول راه اندیشه آریان حیدری

مشخصات و خرید اینترنتی کتاب هرکول ریاضیات تجربی جامع جلد اول راه اندیشه آریان حیدری,میلاد منصوری و علی منصف شکری انتشارات راه اندیشه ✅ ( ارسال رایگان) با تغییرات گسترده

معرفی کتاب

کتاب حاضر که جدیدترین اثر اساتید برتر کنکور و انتشارات راه اندیشه است که مباحث ریاضیات رشته تجربی را آورده و در دو جلد به صورت جداگانه آورده شده است. که را نیز هرکول ریاضی تجربی جلد دوم راه اندیشه میتوانید از همین سایت تهیه کنید.

درس نامه

درسنامه کتاب ریاضی جامع تجربی جلد اول راه اندیشه به صورت کاربردی در قالب انواع باکس های آموزشی در پاسخنامه تشریحی تست ها میباشد.از بابت درسنامه نمیتوان گفت که کتاب حاضر درسنامه کاملی دارد بلکه با توجه به موضوع هر سوال نکات آموزش و درسنامه مربوط به آن سوال نگارش شده است.به عبارت دیگر کتاب بیشتر تست محور هست تا درس محور.

تمرین

کتاب ریاضی تجربی هرکول راه اندیشه همه تمرینات,فعالیت ها و نکات پنهان در متن کتاب درسی را به صورت جامع پوشش داده و ار این لحاظ میتوان کتاب ریاضی تجربی و حسابان جامع هرکول آرین حیدری نشر راه اندیشه را بهترین منبع برای ترمیم معدل و ارتقا تراز حساب کرد.

تست 

کتاب ریاضی تجربی هرکول آرین حیدری راه اندیشه از 2 سری تست های سبز به عنوان منبع اول ویژه کلیه داوطلبان و تست های قرمز به عنوان منبع دوم برای دانش آموزان ممتاز تشکیل شده است.

پرسش های چهار گزینه ای که شماره ی آن‌ها با رنگ سبز نشان داده شده، همان تستهای نرمال و استاندارد سطح کنکور هستند که در اکثر کتاب‌ها موجود است و تسلط بر این تست‌ها بر تمامی دانش‌آموزان واجب است. با توجه به این که تست‌های این بخش، هم‌سطح با سوالات کنکور هستند، همانند کنکور سراسری، ممکن است برخی از این سوالات، کمی بالاتر از سطح متوسط باشند و برخی دیگر نیز، جهت آموزش بیشتر، ساده‌تر نگارش شده باشند.

اما تست‌های که با شماره‌های قرمز رنگ مشخص شده‌اند، تستهایی هستند که حل آن‌ها نیازمند به خلاقیت و ایده‌های نو و ابتکاری است و از نظر سطح دشواری، در محدودهٔ تست‌های سخت و چالشی قرار می‌گیرند. از دیگر ویژگی‌های تست‌های قرمز، ترکیبی بودن آن‌ها است. سوالات ترکیبی ارائه شده در این کتاب، به دو دستهٔ تست‌های درون‌فصلی و تست‌های برون‌فصلی تقسیم می‌شود.

در تست‌های درون‌فصلی، از ترکیب مباحث مختلف در یک فصل استفاده شده و در تست‌های برون‌فصلی، شاهد ترکیب مباحث مختلف از فصول مختلف هستیم (مانند ترکیب مبحث احتمال با مشتق و یا ترکیب مبحث آمار با مثلثات) که این کار برای اولین بار در ایران انجام شده و کتابی که بتواند چنین تست‌های ترکیبی پربار و ارزشمندی را ارائه دهد، به ندرت در بازار وجود دارد. شایان ذکر است که اگر دانش‌آموزی سطح پایینی در درس ریاضی دارد و مباحث را به طور کامل مطالعه نکرده و تسلط بالایی بر مباحث ندارد، فعلا به سراغ این تست‌ها نرود و به جای حل سوالات ترکیبی، سوالات سبز را به طور دقیق و کامل حل و بررسی کند.

هرکول ریاضی تجربی

 

پرسش های چهار گزینه ای این کتاب شامل طرح تست های ترکیبی درون فصلی (ترکیب مباحث یک فصل باهم ) و برون فصلی ( ترکیب مباحث چند فصل باهم ) هست ضمن اینکه ارایه روش ها و تکنیک های حرفه ای حل تست با عنوان حلینو بر جذابیت و کاربرد تر کتاب افروده است

پاسخ های تشریحی

کتاب حاضر پاسخ نامه کاملا تشریحی خودآموز همراه با تحلیل تک تک گزینه ها را به صورت جامع آورده که به عبارتی پاسخ نامه کتاب خود یک درسنامه تمام عیار میباشد.

 

قطع رحلی
نوع جلد شومیز
وزن