موج آزمون روانشناسی نشر الگو

میانگین: 5 (3 رای)

این کتاب در بانک کتاب تلکتاب عرضه شده است
شما می توانید لذت خرید آسان و مطمئن را با تلکتاب تجربه کنید
خرید کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن 
mailدرصورتی که موفق به خرید اینترنتی کتاب نشدید می توانید برای خرید تلفنی کتاب با شماره 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.

آماده ارسال
‎تومان۷۰٬۰۰۰
- 22%
‎تومان۵۴٬۶۰۰

قطع
نوع جلد

موج آزمون روانشناسی نشر الگو

مشخصات و خرید اینترنتی کتاب موج آزمون روانشناسی نشر الگو

کتاب موج آزمون روانشناسی جامع الگو

کتاب موج آزمون روانشناسی، ویژه داوطلبان کنکور سراسری رشته انسانی است که برای دوره جمع‌بندی دوره کنکور تألیف شده است. بخش‌های کتاب شامل درسنامه و آزمون‌های درس به درس است‌. کتاب که توسط سیمین زاهدی و ضحی سمامی تالیف شده به صورت خلاصه و جامع تمام مطالب روانشناسی را ارائه می‌دهد. در ادامه با کتاب موج آزمون روانشناسی بیشتر آشنا خواهید شد.

بررسی ظاهر کتاب

این در کتاب در اندازه جیبی منتشر شده و به خاطر سایز کوچک در هر موقعیتی می‌توان از آن استفاده کرد. تنها رنگ استفاده شده در کتاب رنگ فیروزه‌ای و رنگ کاغذ آن سفید است. درباره ظاهر کتاب باید گفت: کتاب ظاهر ساده‌‌ای دارد.

بررسی مهم‌ترین ویژگی‌های کتاب

مهم‌ترین ویژگی‌های کتاب موج آزمون روانشناسی نشر الگو به شرح زیر است:

  •    ویژه داوطلبان کنکور سراسری رشته انسانی

  •    ویژه دوره جمع‌بندی کنکور سراسری 

  •    هماهنگ با طراحی جدید سوالات کنکور سراسری

  •    منطبق با کتابهای درسی جدید

  •    درسنامه کامل و جامع درختی

  •    مفاهیم درسی به صورت درس به درس و مطابق با کتاب درسی

  • 22   آزمون بیست سوالی 

  •    آزمون مبحثی 

  •    پاسخنامه کاملا تشریحی 

درسنامه کامل

درسنامه کتاب موج آزمون روانشناسی به صورت بسیار خلاصه و کلی مطالب را ارائه داده است، بنابراین پیشنهاد می‌شود قبل از مطالعه این کتاب بر مطالب کتاب‌ درسی تسلط کافی را داشته باشید.

مفاهیم درسی در درسنامه به صورت نمودار درختی بیان شده و این نکته مثبتی است. در بعضی از قسمت‌های درسنامه مفاهیم درسی در قالب مثال بیان شده که که در یادگیری مطالب مفید خواهد بود. طبیعی است که به خاطر حجم درسنامه از پرداختن به تمرین‌های کتاب خودداری شده است. 

از آنجایی که درس روانشناسی بسیار پرنکته است پیشنهاد می‌شود قبل از مطالعه هر کتاب کمک آموزشی بر مطالب کتاب‌ درسی مسلط باشید. درسنامه کتاب به هر درس سه یا چهار صفحه اختصاص داده که این توضیح خلاصه برای هر درس دانش‌آموزان را به سطح متوسط این درس می‌رساند.

بانک تست جامع 

درباره حجم سوالات چهارگزینه‌ای کتاب باید گفت در مجموع 440 سوال تستی تعداد مناسبی است. هر درس چند آزمون 20 سوالی دارد و در انتهای کتاب دو آزمون وجود دارد. سطح تست‌های کتاب به گونه‌ای که برای همه دانش آموزان حتی دانش‌آموزان سطح قوی نیز مناسب است.

ازمون

تست

آزمون اول 

20

آزمون دوم

20

آزمون سوم 

20

آزمون چهارم

20

آزمون پنجم

20

آزمون ششم

20

آزمون هفتم 

20

آزمون هشتم

20

آزمون نهم

20

آزمون دهم

20

آزمون یازدهم 

20

آزمون دوازدهم 

20

آزمون سیزدهم

20

آزمون چهاردهم 

20

آزمون پانزدهم 

20

آزمون شانزدهم 

20

آزمون هفدهم

20

آزمون هفدهم 

20

آزمون نوزدهم

20

آزمون بیستم

20

آزمون بیست ویکم

20

آزمون بیست و دوم

20

مجموع تست‌ 

440

پاسخنامه کاملا تشریحی

در آخر معرفی بخش‌های کتاب نوبت به پاسخنامه کتاب می‌رسد، پاسخنامه کتاب از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. همه سوالات تستی در کتاب با به صورت دقیق پاسخ داده شده و در انتهای هر پاسخ آدرس آن را در کتاب درسی درج کرده است‌. داوطلبان می‌توانند علاوه بر بررسی پاسخ صحیح، سایر گزینه‌ها را هم بررسی کنند.

کتاب موج آزمون روانشناسی برای چه دانش‌آموزانی مناسب است؟

این کتاب برای دوره جمع‌بندی کنکور سراسری مناسب است. دانش‌آموزان رشته انسانی که از سطح ضعیفی برخوردار هستند می‌توانند در مدت کوتاهی به سطح قابل‌قبولی در درس روانشناسی برسند، البته به هیچ‌عنوان بدون مطالعه کتاب درسی به مطالعه کتاب موج آزمون روانشناسی نپردازید‌.

قیمت کتاب

تلکتاب کتاب موج آزمون روانشناسی نشر الگو را با تخفیف مناسب خریداری کنید. برای خرید کتاب کافی است که با مراجعه به سایت تلکتاب سفارش خود را ثبت کنید و چند روز بعد کتاب را از درب منزل تحویل بگیرید. در تلکتاب کتاب‌های کمک‌درسی دیگری که منابع آموزشی کاملی هستند نیز ارائه می‌شود.

کتاب‌های مشابه موج آزمون روانشناسی الگو در تلکتاب

چنانچه به هر دلیلی دوست داشتید از منابع معتبر دیگری برای درس روانشناسی استفاده کنید کتاب‌های زیر گزینه‌های مناسبی هستند:

جمع‌بندی

کتاب جامع آزمون روانشناسی نشر الگو با حجم کمی که دارد، یک منبع خلاصه و جامع برای دوره جمع‌بندی کنکور است که دانش‌آموزان کنکور سراسری رشته انسانی می‌توانند از آن استفاده کنند. نکته‌ قابل‌توجه این است این کتاب با اینکه از حجم کمی برخوردار است اما کیفیت و حجم سوالات قابل‌توجه  و مفیدی ست.

 

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML