خرید کتاب پرداخت هنگام تحویل

پرداخت در محل خرید کتاب

خرید کتاب و پرداخت در محل

تقریباً برای همه کسانی که خرید اینترنتی کتاب یا هر محصول دیگری داشته اند، این مورد اتفاق افتاده است که وقتی مشتری محصول خود را سفارش داده و به صورت آنلاین وجه را پرداخت می کند، آیا کالای موردنظر فرستاده می شود یا نه و بحث اعتمادسازی مطرح می شود. شما میتوانید با استفاده از سرویس خرید کتاب پرداخت در محل سفارش خود را درب منزل دریافت و سپس اقدام به پرداخت هزینه آن نمایید.

یکی از راه حل های این مسئله، سرویس خرید کتاب و پرداخت در محل است. همانطور که از نام این روش معلوم است، خریداران برای اطمینان از دریافت کالای مدنظرشان تا پیش از دریافت کالا، مبلغ آن را پرداخت نمی کنند و هزینه خرید کتاب را هنگام دریافت کتاب میپردازند. اینکار موجب افزایش اعتماد مشتری با فروشگاه، کسب اطمینان مشتری، فروش آسان در شبکه های اجتماعی و در نهایت افزایش فروش می شود.

برای ورود به فروشگاه و خرید کتاب کلیک کنید

 

روش پرداخت در محل

بانک کتاب تلکتاب، به جرأت می تواند ادعا کند که یکی از بزرگترین ارائه دهندگان این خدمت در کشور است. شما می توانید بعد از انتخاب کتاب، هنگام نهایی کردن سفارش، روش پرداخت در محل را انتخاب کرده  بانک کتاب تلکتاب سفارشات را پس از نهایی شدن برای شما مشتریان گرامی، ارسال می نماید و وجه مورد نظر را هنگام تحویل کالا درب منزل بپردازید.

توجه داشته باشید که سروریس پرداخت در محل بدلیل ارتباط مستقیم بین مشتری و فروشنده هنگام دریافت کالا، صرفاً برای ساکنین شهر تهران می باشد و شهرستانی های عزیز تنها می توانند از روش پرداخت آنلاین استفاده کنند. همچنین شما مشتریان گرامی میتوانید سفارش تلفنی کتاب را هم از بانک کتاب تلکتاب داشته باشید. 

طراحی اجرا و پشتیبانی از دروپالیون