رفتن به محتوای اصلی
  • IQ جامع هشتم گاج

IQ هشتم گاج

انتشارات: گاج

مشخصات کتاب

نویسنده:
سال چاپ: 1402
تعداد صفحه: 480
قطع: رحلی

خرید کتاب

فروشگاه: تلکتاب
آماده ارسال
‏۰ تومان
میانگین: 4.2 (5 رای)

پشتیبانی 24 ساعته

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

تضمین کیفیت کالا

پرداخت امن از درگاه بانکی

کتاب جامع IQ هشتم گاج

 انتشارات گاج با شناسایی چالش‌های پایه‌ هشتم تحصیلی اقدام به چاپ این منبع نموده‌ است. IQ هشتم گاج کتابی جامع است که برای دروس مهم پایه هشتم نوشته شده‌است. این دروس شامل کتاب‌های ریاضی، علوم، مطالعات اجتماعی، ادبیات فارسی، پیام‌های آسمانی و قرآن است. نویسندگان این منبع جامع با چاپ این کتاب، دانش‌آموزان را برای آزمون‌های نمونه دولتی و تیزهوشان آماده می‌کنند. لحن کتاب روان و قابل فهم است. فراگیر با مطالعه این منبع به تمامی مطالب مهم درسی، نکات آموزشی، سوالات تستی و تشریحی مسلط خواهد شد. این کتاب جالب پس از کتاب‌های درسی بهترین منبع مطالعاتی برای طی سال تحصیلی محسوب می‌شود. مطالب هر درس به صورت درس به درس در قالب درسنامه و سوالات تستی درج شده ‌است. این کتاب جامع دارای سه بخش مهم درسنامه، سوالات تستی و پاسخنامه است. کتاب جامع تیزهوشان دارای مطالب مهم و خارج از کتاب است که موجب تقویت بنیه علمی دانش‌آموزمی‌شود. سطح این کتاب بیشتر مناسب دانش‌آموزان سطح بالا و قوی می‌باشد. دقت علمی این کتاب بسیار بالا بوده وبه تمامی سوالات مبهم فراگیران پاسخ کامل می‌دهد. نویسندگان این کتاب گروه مولفان انتشارات گاج هستند که از نزدیک با تمامی مسائل آموزشی پایه هشتم آشنا هستند. کتاب تیزهوشان گاج هشتم دومین منبع مطالعاتی پس از کتاب‌های درسی بوده و با خرید این منبع نیازی به تهیه منابع دیگری نیست. 

درسنامه

 در کتاب آی کیو تیزهوشان هشتم فقط از چند کتاب درسی نامبرده شده و شرح آنها آمده است. دلیل انتخاب چند کتاب درسی این است که آزمون‌های نمونه دولتی و تیزهوشان از کتاب‌‌های ریاضی، علوم، فارسی، مطالعات اجتماعی، پیام‌های آسمانی و قرآن طرح می‌شوند. درسنامه این منبع حاوی سطر به سطر مطالب درسی است که به صورت دقیق و جزئی گردآوری شده است. فراگیر پس از مطالعه کتب درسی، ارتباط خوبی با کتاب تیزهوشان برقرار می‌کند. بیشتر مباحث درسنامه حاوی مطالب خارج از کتاب بوده که فراگیران قوی و مستعد می‌توانند از آن کمک بگیرند. درسنامه به خوبی و ظرافت  تمامی سوالات بخش تست را پوشش داده و پاسخگوی نیاز دانش‌آموزان است. در بخش درسنامه به درس ادبیات توجه بیشتری شده و عناوین املا، آرایه‌های ادبی، دستور زبان و نگارش درج شده ‌است. در بخش درسنامه نکات مهم و اصلی، پاورقی‌ها، تصاویر و نمودارها به خوبی و با زبانی رسا و گویا بیان شده‌است. درسنامه پایه هشتم برای فراگیران یک دوره مجدد است که فرصت مطالعه دوباره به دانش‌آموزان می‌دهد. کلیه نکات آموزشی، حساس و کلیدی در بخش درسنامه ذکر شده‌است.

نام کتاب

تیزهوشان گاج هشتم iq

نویسندگان 

گروه مولفان

سری 

گاج iq

پایه 

هشتم

سطح

قوی 

درسنامه

دارد 

تست 

دارد

پاسخنامه 

دارد

انتشارات 

بین‌المللی گاج

 

تست

تمامی سوالات این منبع کارآمد به صورت چهارگزینه‌ای می‌باشد. این سوالات در پایان هر درس آورده شده‌است. این چینش به فراگیر کمک می‌کند تا پس از مطالعه و مرور درس خود را مورد ارزیابی قرار دهد. تمامی سوالات شباهت زیادی با سوالات امتحانی نمونه دولتی و تیزهوشان دارند. سوالات تالیفی هستند و می‌توانند به دانش‌آموزان کمک کنند تا دراین آزمون‌ها پذیرفته شوند. همه سوالات آی کیوتیزهوشان هشتم گاج در چارچوب کتاب نوشته شده و سوالات غیر قابل فهم در میان آنها دیده نمی‌شود. سوالات سطحبندی شدهاند، اما معمولاً سوالات آسان در ابتدا آورده شده‌اند تا ذهن فراگیر آمادگی لازم را کسب کند. مخاطبان اصلی این سوالات دانش‌آموزان تیزهوش و داوطلبان آزمون‌های نمونه دولتی هستند. با مطالعه این سوالات سطح علمی فراگیران افزایش یافته و به تمامی سوالات پاسخ کامل خواهند داد. تست‌های این بخش شامل تمامی مطالب کتاب بوده ومانند مرور دوباره کتاب‌های پایه هشتم است.  سوالات این کتاب مناسب دانش‌آموزان قوی‌تر بوده، اما دانش‌آموزان متوسط هم می‌توانند از آن استفاده کنند.  تست‌ها، سوالات و تمرینهای دروس علوم و ریاضی به دقت و با توجه به نیاز فراگیر آورده شده‌اند.

آی کیو هشتم گاج

پاسخنامه

بخش پاسخنامه سومین بخش این منبع مهم و جالب است. پاسخنامه درس‌های علوم، ریاضی و ادبیات بلافاصله پس از دروس آمده‌اند. توضیحات مربوط به سوالات بسیار کامل هستند. نویسندگان تلاش کرده‌اند تا پاسخ سوالات را با توجه به مطالب درسنامه پاسخ دهند. آی کیو تیزهوشان هشتم گاج توانسته بهترین درسنامه و پاسخنامه را برای فراگیران تالیف و چاپ کند. سوالات درس‌های مطالعات اجتماعی، قرآن و پیام‌های آسمانی به صورت کلیدی درج شده ‌است. اگر به صورت تشریحی و کامل به این سوالات پاسخ داده می‌شد، حجم کتاب افزایش یافته و ممکن بود تعداد جلد این منبع افزایش یابد. درفصل پاسخنامه مطالب مهم درس ریاضی و علوم به دقت بیان شده و اگر یک تمرین ریاضی دارای دو راهحل باشد، گروه مولفان مانند مشاوری دلسوز بهترین، آسان‌ترین و راحت‌ترین راهحل را به دانش‌آموز معرفی کرده‌اند. سوالات و تمرینهای آزمون‌های نمونه دولتی و تیزهوشان نیز دربخش درسنامه و پاسخنامه دیده می‌شود. از آنجایی که بخش درسنامه و پاسخنامه ارتباط مستقیم با هم دارند، تمامی سوالات با توجه به مطالب درسنامه پاسخ داده شده‌اند. در بخش پاسخگویی به سوالات درس ادبیات سه درس املا، انشا و فارسی مد نظر قرار گرفته و به سوال هر بخش پاسخ مناسب داده شده است.

سخن پایانی 

انتشارات بین‌المللی گاج با هدف آمادگی، آشنایی و تسلط بر منابع درسی پایه هشتم، اقدام به تدوین، گردآوری و انتشار این منبع جالب کرده ‌است. گروه مولفان گاج با مطالب اصلی، نکات آموزشی، مباحث کلیدی این دروس آشنایی کامل داشته و سعی کرده‌اند به چالش‌های فراگیران پاسخ دهند. زبان کتاب رسا، گویا و قابل فهم برای فراگیران است. تمامی دانش‌آموزان و دبیران پایه هشتم می‌توانند از این کتاب کمک خوبی بگیرند. در این منبع به مطالب دروس علوم، ریاضی و ادبیات توجه خاصی شده‌ است. داوطلبان آزمون‌های تیزهوشان و نمونه دولتی پس از مطالعه این کتاب قادر خواهند بود به تمامی سوالات پاسخ داده و به این مراکز مهم راه یابند.‌ بخش‌های این کتاب شامل درسنامه، تست، پاسخنامه است. تمامی مطالب دروس مهم در قالب تست به فراگیران ارائه شده و در بخش پاسخنامه هم پاسخ داده شده‌ است. این کتاب پس از مطالعه منابع درسی، می‌تواند منبع خوبی برای مطالعه در طی سال در نظر گرفته شود.‌ تمامی نمودارها، تصاویر، نقشه‌ها و چارت‌ها در این کتاب درج شده و گاهی با تغییر رنگ فونت و کادر توجه دانش‌آموز به مطلب جلب شده تا دقت خود را افزایش دهد و اگر چنانچه موضوعی را به خوبی یاد نگرفته، مجدد دوره کند.

قطع رحلی
نوع جلد شومیز
وزن 725
نویسنده/نویسندگان
ناشر گاج
نوع چاپ کتاب رنگی
تاریخ چاپ 1402
دسته بندی موضوعی
مناسب برای گروه سنی د - هفتم و هشتم و نهم دبیرستان
شابک 9786003590779

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • نشانی‌های وب و پست الکتونیکی به صورت خودکار به پیوند‌ها تبدیل می‌شوند.