کتابنامه فلسفه و منطق جامع کنکور مهروماه

میانگین: 3.9 (8 رای)

این کتاب در بانک کتاب تلکتاب عرضه شده است
شما می توانید لذت خرید آسان و مطمئن را با تلکتاب تجربه کنید
خرید کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن 
mailدرصورتی که موفق به خرید اینترنتی کتاب نشدید می توانید برای خرید تلفنی کتاب با شماره 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.

آماده ارسال
‎تومان۳۴۰٬۰۰۰
- 15%
‎تومان۲۸۹٬۰۰۰

قطع
نوع جلد

کتابنامه فلسفه و منطق جامع کنکور مهروماه

از جامع‌ترین کتاب‌های آموزشی مهروماه می‌توان کتابنامه فلسفه و منطق جامع کنکور مهروماه را نام برد که ویژه مقاطع دهم، یازدهم و دوازدهم رشته علوم انسانی است. با تهیه و مطالعه این کتاب می‌توانید به درصد بالایی از درس فلسفه و منطق در آزمون کنکور دست بیابید. همچنین با مطالعه این کتاب می‌توانید تست‌های هر آزمونی را به راحتی پاسخ دهید. 

کتاب نامه فلسفه و منطق جامع کنکور مهروماه 

درس منطق و فلسفه در کنکور سراسری از دروس بسیار مهم محسوب می‌شوند که درصد آن تأثیر بالایی در رتبه‌بندی نهایی خواهد داشت. به این ترتیب به دانش‌آموزان پایه دهم پیشنهاد می‌شود با تهیه این کتاب پایه خود را در دروس فلسفه و منطق تقویت کنند و به تسلط بالایی دست پیدا کنند. انتشارات مهروماه از بهترین انتشارات در زمینه تألیف کتاب‌های کمک درسی و آموزشی به شمار می‌رود که کار را برای دانش‌آموزان بسیار راحت کرده است. کتاب فلسفه و منطق جامع کنکور مهروماه توسط آقای سید حسام‌الدین جلالی طهرانی تألیف شده که هدف ایشان از تألیف این کتاب به حداکثر رساندن آمادگی دانش‌آموزان در کنکور سراسری است. بخش‌های کتاب فلسفه و منطق جامع کنکور مهروماه شامل موارد زیر هستند:

  •    درس‌نامه

  •    تست

  •    آزمون

  •    پاسخ‌نامه

درس‌نامه کتابنامه فلسفه و منطق جامع کنکور مهروماه

درس‌نامه در کتاب فلسفه و منطق جامع کنکور مهروماه به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا دروس فلسفه و منطق را راحت‌تر یاد بگیرند. فلسفه و منطق از دروس سخت و پیچیده رشته علوم انسانی است که تفهیم آن برای عده‌ای از دانش‌آموزان کمی دشوار است. علاوه‌بر‌این در این کتاب با لحنی روان و صمیمی به تفهیم دروس پرداخته شده که در راستای آموزش‌های کتاب درسی هستند. برای همین به دانش‌آموزانی که در یادگیری این دروس ضعیف هستند پیشنهاد می‌شود این کتاب را تهیه و از متن ساده و روان آن بهره‌مند شوند. درس‌نامه قرار داده شده در این کتاب به‌صورت کامل و جامع بوده و خط به خط تمام دروس به‌صورت کامل و واضح توضیح داده شده‌اند. به نوعی می‌توان گفت چیزی از کتاب درسی در این کتاب از قلم نیفتاده و به تمام پاراگراف‌های آن اشاره شده است. نکات آموزشی که در کتاب درسی به آن خیلی اهمیت داده نشده در این کتاب آورده شده‌ و آموزش را لذت‌بخش‌تر کرده است. 

 

تصویر
کتابنامه فلسفه و منطق

 

از ویژگی‌های درس‌نامه این کتاب می‌توان به وجود تمام کلیدواژه‌های کتاب درسی و خطوط مهم هایلایت شده کتاب اشاره کرد. دقت در واژگان درس فلسفه و منطق از مهم‌ترین نکات برای تقویت مهارت تست‌زنی است که دانش‌آموزان ساده از آنها می‌گذرند. علاوه بر پرداختن به تمام نکات درسی و پاراگراف‌های کتاب درسی، در بخش درس‌نامه به فعالیت‌های مهم کتاب درسی و تمارین پرداخته شده است. 

در حین خواندن و مطالعه این کتاب می‌توانید تمارین و حل مسائل را انجام دهید و تسلط خود را بر موضوعات درس‌نامه افزایش دهید. این تمرین‌ها از نکات تستی و کنکوری استخراج شده‌اند و پاسخ آنها به‌صورت تشریحی توضیح داده شده‌ است. دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور قبل از مراجعه به بخش آزمون و تست‌های کتاب باید درس‌نامه را با حوصله مطالعه کنند و از متن کتاب به فهم مناسبی برسند.

تست‌ها و پاسخ‌نامه کتابنامه فلسفه و منطق جامع  مهروماه

در درس‌نامه کتاب اشاره شده که هر پاراگراف از کتاب درسی به‌صورت مفصل آنالیز و بررسی شده است. در کنار آن نیز نکات مهم و کنکوری آورده شده‌اند. در زیر هر پاراگراف یک تست آورده شده که از مهم‌ترین و پرتکرارترین تست‌های مربوطه در آزمون‌های سراسری است. این تست‌های چالشی دارای پاسخ‌نامه تشریحی هستند و علاوه بر آن نکات مهم در پاسخ‌ها برای فهم بهتر پاراگراف مطرح شده‌اند.

تعداد تست‌های مطرح شده در کتاب به اندازه کافی نیستند و حتما توصیه میشود بانک تست فلسفه و منطق جامع کنکور مهروماه و در تقویت مهارت تست‌زنی تأثیر زیادی دارند. همواره توصیه می‌شود برای موفقیت در تست‌زنی ابتدا درس‌نامه را به‌صورت کامل و دقیق مطالعه کنید و بعد از تسلط کافی به سراغ تست‌ها بروید. تمرکز اصلی این کتاب بر روی یادگیری دروس کتاب و درس‌نامه است و کمتر به تست‌ها پرداخته شده است. 

کتابنامه فلسفه و منطق جامع انتشارات  مهروماه برای چه کسانی مناسب است؟

کتاب فلسفه و منطق جامع کنکور مهروماه از جامع‌ترین و محبوب‌ترین کتاب‌های کمک آموزشی محسوب می‌شود که برای رشته علوم انسانی طراحی شده است. این کتاب برای دانش‌آموزان پایه دهم، یازدهم، دوازدهم و داوطلبان کنکور مناسب است. شما پس از یک بار مطالعه کتاب درسی می‌توانید چندین بار به مطالعه این کتاب پرداخته و تمام نکات مهم تستی و کنکوری آن را دریافت کنید. 

به‌طوری‌که دیگر نیازی نیست به کتاب درسی مراجعه کنید. همچنین تهیه این کتاب برای معلمان بسیارمناسب بوده چراکه با نکته‌برداری از جزئیات مهم کتاب دانش‌آموزان می‌توانند خود را برای شرکت در کنکور سراسری آماده کنند. کتاب از حجم مناسبی برخوردار بوده و برای شرکت در آزمون‌های آزمایشی نیز مناسب است. 

وجود این کتاب به داوطلبان کنکور کمک می‌کند تا در کنکور سراسری به درصد بالایی دست پیدا کنند. این کتاب برای تمام دانش‌آموزان قوی، متوسط و مبتدی مناسب است و با لحن بسیار ساده و شیوا به آموزش سخت‌ترین مفاهیم و واژگان کتاب درسی فلسفه و منطق پرداخته شده است. افرادی که قصد دارند یک کتاب کمک درسی از فلسفه و منطق را در زمان نسبتاً طولانی مطالعه کنند می‌توانند به تهیه این کتاب روی آورند چرا که برای مرور مناسب نیست.

ویژگی‌های کتابنامه فلسفه و منطق  مهروماه

کتاب نامه فلسفه و منطق جامع کنکور مهر و ماه با توجه به حجم مناسبی که دارد برای تفهیم دروس سخت و پیچیده فلسفه و منطق مناسب بوده و مهارت تست‌زنی را در دانش‌آموزان و داوطلبان افزایش می‌دهد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این کتاب می‌توان موارد زیر را نام برد:

  •    آنالیز و بررسی خط به خط کتاب درسی همراه با جزئیات

  •    آموزش دادن راه‌حل‌های میان‌بر برای حل تست‌ها

  •    هایلایت کردن کلیدواژه‌های مهم برای مرور نکات مهم درسی

  •    وجود تست‌های هدفمند به همراه پاس تشریحی در انتهای هر پاراگراف

جمع بندی

به‌طور‌کلی حجم درس‌نامه بسیار مفصل بوده و بیشترین بخش کتاب را به خود اختصاص می‌دهد. وجود هر تست در انتهای هر پاراگراف دانش‌آموزان را با نحوه طراحی تست در آن قسمت آشنا می‌کند. تست‌ها دارای سطوح مختلفی هستند که ویژه دانش‌آموزان قوی، مبتدی و متوسط طراحی شده‌اند و امکان پاسخ‌دهی به همه آنها برای دانش‌آموز فراهم است. مطالعه این کتاب باید به‌صورت دقیق و با حوصله انجام شود و برای ایامی که فرصت کافی ندارید و تنها نیاز دارید تا کتاب را مرور کنید مناسب نیست.

 

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML