فیزیک یازدهم تجربی سه بعدی نشر الگو

میانگین: 4 (4 رای)

این کتاب در بانک کتاب تلکتاب عرضه شده است
شما می توانید لذت خرید آسان و مطمئن را با تلکتاب تجربه کنید
خرید کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن 
mailدرصورتی که موفق به خرید اینترنتی کتاب نشدید می توانید برای خرید تلفنی کتاب با شماره 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.

آماده ارسال
‎تومان۳۳۰٬۰۰۰
- 20%
‎تومان۲۶۴٬۰۰۰

فیزیک یازدهم تجربی سه بعدی نشر الگو

. ویژگیمحتوا و خرید اینترنتی کتاب فیزیک یازدهم تجربی سه بعدی نشر الگو شامل:

معرفی کتاب فیزیک یازدهم تجربی نشر الگو

کتاب فیزیک یازدهم تجربی سه‌بعدی الگو توسط نویسنده کتاب‌های فیزیک نشر الگو رضا خالو منتشر شده است. این کتاب شامل سه بخش درسنامه، تمرین شفاهی و تست‌های کنکوری و تالیفی و پاسخنامه است. فصل‌بندی کتاب مطابق با کتاب درسی فیزیک پایه یازدهم بوده و هر کدام از بخش‌های کتاب مختص یکی از مباحث کتاب درسی فیزیک تجربی سال یازدهم است.

ظاهر کتاب

درباره ظاهر کتاب فیزیک یازدهم تجربی الگو باید گفت فونت و سایز نوشته‌های کتاب مناسب بوده، اما کتاب از نظر شکل و دسته‌بندی مطالب می‌توانست بهتر باشد. زبان کتاب رسمی بوده و طراحی روی جلد کتاب جالب است و در جذب مخاطب می‌تواند موثر باشد.

مهم‌ترین ویژگی‌های کتاب فیزیک یازدهم تجربی سه‌بعدی نشر الگو 

در ادامه مطلب می‌توانید با اصلی‌ترین ویژگی‌های کتاب آشنا شوید‌:

  •    آموزش جامع فیزیک پایه یازدهم رشته تجربی
  •    ویژه دانش‌آموزان پایه یازدهم تجربی و داوطلبان کنکور رشته تجربی 
  •    پوشش دادن جامع مطالب کتاب درسی
  •     ارائه  تعداد زیاد تمرین تشریحی و تست تألیفی و کنکوری
  •    ارائه آزمون‌های جامع برای محک زدن دانش‌آموزان 
  •    ارائه پاسخنامه‌های تشریحی

اهمیت درس فیزیک برای دانش‌آموزان تجربی

درس فیزیک، برای بسیاری از دانش‌آموزان رشته تجربی جزو درس‌های مشکل و چالش‌برانگیز است، لازم است دانش‌آموزان قبل از شروع تست‌‌زنی با مطالعه درسنامه و فهم عمیق مطالب به تسلط لازم در این درس برسند و در ادامه مهارت تست‌‌زنی خود را افزایش دهند.

برای رسیدن به تسلط کافی نیاز است که دانش‌آموزان یک منبع مناسب کمک‌درسی را انتخاب کنند که برای آزمون‌های پایان ترم و کنکور سراسری مفید باشد‌. نکته‌ای که دانش‌آموزان تجربی باید به آن توجه داشته باشند این است که با تسلط در دروسی که بسیاری از دانش‌آموزان در آن ضعیف هستند می‌توان به نتیجه خیلی خوبی در کنکور رسید.

 آموزش کامل در درسنامه 

آموزش در درسنامه کتاب فیزیک یازدهم تجربی سه‌بعدی به زبان ساده و شیوا بیان شده و تمام نکات و مباحث مهم در آن پوشش داده شده است. نکته مثبت درسنامه، حجم زیاد آن است، بدون اغراق باید گفت کامل بودن درسنامه دانش‌آموز را از کتاب درسی بی‌نیاز می‌کند. 

در کنار درسنامه، تعداد زیادی تست وجود دارد که تست‌های مورد‌قبول و استانداری هستند که دانش‌آموزان را به تسلط کافی این درس می‌رساند. بعد از مطالعه این کتاب و یک کتاب جمع‌بندی فیزیک می‌توانید درس فیزیک را بالای 70 درصد در کنکور سراسری بزنید. این کتاب برای دانش‌آموزانی که سطح متوسطی در فیزیک داشته و تسلط نسبی بر مباحث دارند مناسب است و همچنین از آوردن هرگونه مطلب اضافه خودداری شده است.

بانک تست 

هدف از انتشار کتاب فیزیک یازدهم تجربی نشر الگو ارائه تست‌های تالیفی و کنکوری و پرسش‌های تشریحی است‌. درسنامه شامل درسنامه و پرسش‌های تشریحی است. طراحی تست‌ها و سوالات در راستای سوالات فیزیک کنکور سراسری بوده و از همه نوع تست در کتاب استفاده شده است.

چیدمان تست‌های کتاب مطابق با کتاب‌های درسی است. تست‌ها به صورت میکرو طبقه‌بندی شده است. این کتاب برای دانش‌آموزان سطح متوسط و قوی مناسب است‌. نکته مهم در مطالعه این کتاب تکرار مطالب و تست‌‌زنی است که مباحث را به صورت عمیق در ذهن شما ثبت کند.

پاسخنامه تشریحی

در بخش پاسخنامه، مولف تمام تلاش خود را کرده تا مطالب مهم درسی را جز به جز توضیح بدهد. حتی در بعضی از تست‌ها از دو یا سه روش پاسخ استفاده شده تا دانش‌آموز با ایده‌های مختلف رو به رو شود. 

نکته مثبت این کتاب این است که علاوه بر تست‌های کنکوری سال‌های گذشته و سوالات آزمون از تست‌های تالیفی که در سطح دشواری هستند استفاده شده است، این تست‌ها برای دانش‌آموزانی که به فکر کسب درصد بالایی در درس فیزیک هستند مناسب است.

کتاب‌های مشابه فیزیک یازدهم تجربی سه‌بعدی الگو در تلکتاب

داوطلبان در صورت تمایل می‌توانند از کتاب‌های مشابه فیزیک یازدهم تجربی سه‌بعدی در تلکتاب استفاده کنند.

خرید کتاب فیزیک یازدهم تجربی سه‌بعدی نشر الگو 

داوطلبان می‌توانند کتاب فیزیک یازدهم تجربی سه‌بعدی الگو رو با ثبت سفارش و ارسال رایگان  در تلکتاب خریداری کنند. تلکتاب، یکی از مراجع مهم فروش کتاب درسی و کمک درسی است که برای فروش کتاب‌ تخفیف مناسبی را ارائه می‌دهد.

این کتاب برای چه دانش‌آموزانی مناسب است؟

این کتاب مناسب دانش‌آموزانی است که به فکر کسب درصد بالایی در درس فیزیک هستند، دانش‌آموزان سطح ضعیف و متوسط ممکن است با تست‌زنی کتاب احساس ناامیدی کنند، بنابراین پیشنهاد می‌شود که از کتاب‌های مناسب سطح خود استفاده کنند.

جمع‌بندی

در پایان درباره کتاب فیزیک یازدهم تجربی سه‌بعدی الگو باید گفت این کتاب با توجه به محتوای درسی فیزیک یازدهم حجم خوبی دارد و هیچگونه غلط املایی و علمی در کتاب وجود ندارد. بهترین زمان برای مطالعه کتاب در طول سال تحصیلی و همراه با تدریس دبیر محترم است، اما داوطلبانی که قصد دارند برای کنکور سراسری از این کتاب استفاده کنند بهتر است در کنار این کتاب از یک کتاب تست جامع نیز کمک بگیرند.

فهرست کتاب فیزیک یازدهم تجربی سه‌بعدی الگو

فصل  1

الکتریسیته ساکن 

360

فصل 2

جریان الکتریکی و مدارهای جریان مستقیم 

330

فصل  3

مغناطیس  

310

 

نظرات کاربران