فرمول بیست مطالعات اجتماعی هشتم گاج

میانگین: 3 (2 رای)

این کتاب در بانک کتاب تلکتاب عرضه شده است
شما می توانید لذت خرید آسان و مطمئن را با تلکتاب تجربه کنید
خرید کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن 
mailدرصورتی که موفق به خرید اینترنتی کتاب نشدید می توانید برای خرید تلفنی کتاب با شماره 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.

آماده ارسال
‏۱۸۵,۰۰۰ تومان
- 20%
‏۱۴۸,۰۰۰ تومان

بیان مفاهیم و تعاریف های درسی باید به شیوه ای باشد که جنبه های مختلف مطالب درسی را پوشش دهد و منجر به تقویت استعداد دانش آموزان شود. کتاب  فرمول بیست مطالعات اجتماعی متوسطه اول گاج مطالب به گونه ای طراحی شده اند که دانش آموزان از کتاب فرمول بیست اجتماعی به عنوان یک خود آموز از آن استفاده می کند و معلم به عنوان یک الگوی استاندارد برای موفقیت آن را به دانش آموزان معرفی میکند

قیمت کتاب فرمول بیست مطالعات اجتماعی هشتم گاج

شما میتوانید با خرید کتاب  فرمول بیست مطالعات اجتماعی هشتم گاج با تخفیف و همچنین فرمول بیست تاریخ یازدهم تجربی  از فروشگاه  تلکتاب از سایر همکلاسی های خود چندقدم جلوتر باشید.. هدف انتشارات گاج کمک به موفقیت دانش آموزان در امتحانات پایانی سال تحصیلی است زیرا کتاب ها طوری طراحی شده اند که مطالب ضروری به نحوی طبقه بندی شده اند که بتواند پاسخ گوی نیاز دانش آموزان برای موفقیت در امتحانات نهایی شود. با خرید آنلاین کتاب به راحتی به این موفقیت میرسید.

خرید کتاب فرمول بیست مطالعات اجتماعی هشتم گاج

تلکتاب یک مرکز خرید و فروش انواع کتاب های کمک درسی آموزشی ،دانشگاهی ، عمومی و تخصصی میباشد که شما دانش آموزان عزیز با خرید اینترنتی به نیاز خود دست پیدا میکنید. خرید کتاب فرمول بیست عربی یازدهم اثر خدیجه علیپور که در 256 صفحه گردآوری شده است در انتشارات بین المللی گاج به همراه مقایسه بررسی مشخصات و لیست قیمت در فروشگاه تلکتاب همراه با دانلود پی دی اف رایگان کتاب فرمول بیست مطالعات اجتماعی هشتم گاج موجود میباشد.  

فرمول 20 مطالعات هشتم گاج

امروزه آموزش و پرورش علاوه بر انتشار چاپ کتاب درسی اقدام به بارگذاری پی دی اف هر کتاب نیز کرده است. دانش آموزان میتوانند با دانلود پی دی اف رایگان فرمول بیست مطالعات اجتماعی هشتم گاج از تمام مطالب داخل کتاب آگاهی پیدا کنید.
هر ساله دانش آموزان در موعدی که آموزش و پرورش اعلام میکند برای دانش آموزان دسترسی به سایت برای سفارش کتاب درسی مهیا میکند. بنابراین شما میتوانید همراه با سفارش کتاب پی دی اف آن را نیز دانلود کنید.

به جهت آشنا شدن بیشتر دانش آموزان پایه هشتم متوسطه اول با درس مطالعات اجتماعی میتوانید با خرید کتاب فرمول بیست هشتم گاج با تخفیف برای سال آینده با آگاهی کامل در کلاس جدید حضور داشته باشید.با کلیک روی کتاب های کمک دانشگاهی از این کتاب ها بهره ببرید.

بخش های کتاب فرمول بیست مطالعات اجتماعی هشتم گاج

کتاب فرمول بیست مطالعات اجتماعی هشتم گاج از جمله کتاب های کمک درسی است که شامل چهار بخش مجزا اما مرتبط باهم نگاشته شده است . به شیوه ای طراحی شده است که با مطاله هر درس میتوانید به اصطلاحات وتعاریف ومفاهیم آن درس مسلط شوید. این 4 بخش شامل:

  • بخش آموزش درسنامه 
  • بخش امتحان و پرسش های تشریحی 
  • پاسخ نامه 
  • فیلم آموزشی

ویژگی های  فرمول بیست مطالعات اجتماعی هشتم

هدف از ارائه این محصولات مناسب وکاربردی  آمادگی دانش آموز برای امتحان میباشد دانش آموز باید یاد بگیرد که نحوه پاسخ دادن به سوالات تشریحی وتستی باهم متفاوت بوده و اتشاراتی گاج این تلاش را کرده که با یک آموزش ساده در درسنامه های کتاب فرمول بیست مطالعات اجتماعی هشتم روی تمام تکنیک های امتحان پایانی بتوانید مسلط شوید. شما میتوانید با خرید اینترنتی کتاب فرمول بیست مطالعات اجتماعی هشتم به راحتی به این مهارت برسید. کتاب های فرمول بیست یک قسمت مشاوره دارد که در این قسمت میزان اهمیت هر درس و بارم بندی آن درس در امتحانات تشریحی بیان شده است

نمونه سوالات تشریحی فرمول بیست مطالعات اجتماعی هشتم گاج 

ذهن دانش آموزان بعد از مطالعه کردن در فواصل طولانی مدت خسته میشود و کارایی دانش آموز پایین می آید بنابراین دانش آموزان بعد از یک پروسه مطالعاتی خسته کننده نیاز دارند تا یک استراحت کوتاهی داشته باشند. کتاب های انتشاراتی خیلی سبز طوری طراحی شده اند که پایان هر درس نمونه سوال تشریحی مرتبط با آن درس ارائه شده است بنابراین دانش آموز میتواند بعد از استراحت 10 دقیقه ای سوالات تشریحی آن درس را جواب دهند بعد دوباره شروع به درس جدید کنند با این روش مطالعه اطلاعات جدید باعث نمیشوند که اطلاعات قبلی فراموش شوند.

پاسخ نامه تشریحی فرمول بیست مطالعات اجتماعی هشتم گاج

با دانلود پی دی اف کتاب فرمول بیست مطالعات اجتماعی هشتم گاج دوست دارد که مدام در حال مطالعه مطالب جدید باشید چون  کتاب فرمول بیست مطالعات اجتماعی هشتم به گونه ای طراحی شده است که در دانش آموز ایجاد انگیزه میشود  که بعد از  مطالعه هر درس به جای مرور دوباره درس به سوالت تشریحی پاسخ تشریحی دهد این روال آموزش سرعت یادگیری دانش آموز را بالا میبرد و دانش آموز مفاهیم را خوب درک میکند . فرمول بیست گاج فارسی یکی از این کتاب های پرطرفدار است.

 

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • نشانی‌های وب و پست الکتونیکی به صورت خودکار به پیوند‌ها تبدیل می‌شوند.