شرح حال بیماران براساس DSM-5 انتشارات ارجمند

شرح حال بیماران براساس DSM-5 انتشارات ارجمند

شرح حال بیماران براساس DSM-5 انتشارات ارجمند

نوشته شده توسط: 
جان و. بارن هيل

شرح حال بیماران براساس DSM-5 انتشارات ارجمند

کتاب شرح حال بیماران براساس DSM-5 انتشارات ارجمند از جان و. بارن هيل ترجمه ی دکتر فرزين رضاعي، دکتر محمد منايي، دکتر فرهاد شاملو

 

  • «شرح حال بیماران بر اساس DSM-5» کتابی با مطالب متنوع است و با این هدف تدوین شده است تا در بافتارهای گوناگون و برای مخاطبینی که شامل استادان، دانشجویان، و بالینگران هستند، مورد استفاده قرار گیرد.
  • «شرح حال بیماران بر اساس DSM-5» که از کتاب‌های همراه DSM-5 به‌شمار می‌رود، با ارائۀ حکایت‌هایی دربارۀ هر اختلال، به DSM-5 زندگی می‌بخشد.
  • این کتاب که وفاداری خود به ویراست جدید را حفظ کرده است، بر برخی نکات تشخیصی در زمینۀ شدت، بُعدپذیری، فرهنگ، سن و رشد و نمو، و جنسیت تأکید می‌ورزد.
  • هر نمونۀ بالینی، توسط فرد متخصصی ارائه شده است که مطلب خود را به ارائۀ بحثی در بافتار تشخیص مربوطه، به‌پایان می‌بَرَد.
  • تمامی افرادی که به درک فصل مشترک بین طبقه‌بندی اختلالات و تشخیص بیماران علاقمند باشند، مطالعۀ کتاب «شرح حال بیماران بر اساس DSM-5» را اقدامی الزامی، جذاب، و روشنگر خواهند یافت. دکتر جان و.
  • بارنهیل، پزشک و پژوهشگر ارشد دویت والاس و استاد روان‌‌پزشکی بالینی و بهداشت عمومی در دانشکدۀ پزشکی ویل کورنِل؛ رئیس بخش خدمات رفاهی- مشاورۀ بیمارستان سالمندان نیویورک/ مرکز پزشکی ویل کورنل؛ و عضو هیئت علمی مرکز آموزش و پژوهش روانکاوی دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک‌سیتی است

 


 

این کتاب در فروشگاه تلکتاب عرضه شده است
شما میتوانید لذت خرید آسان و مطمعن را با ما تجربه کنید
mail ارسال کتاب مورد نظر شما (به سراسر کشور) در سریعترین زمان ممکن با فروشگاه تلکتاب 
mail

اشتراک در شبکه های اجتماعی: 
Price: 
قیمت:59,000 تومان
Product variations: 
مشخصات فیزیکی
قطع
تعداد صفحات
464
نوع جلد
مشخصات کتاب
نویسنده/نویسندگان
مترجم
ناشر
تاریخ چاپ
1397
نوع چاپ
دسته بندی موضوعی
مناسب برای
طراحی اجرا و پشتیبانی از دروپالیون