زیست شناسی جامع کنکور آبی قلم چی

میانگین: 5 (4 رای)

این کتاب در بانک کتاب تلکتاب عرضه شده است
شما می توانید لذت خرید آسان و مطمئن را با تلکتاب تجربه کنید
خرید کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن 
mailدرصورتی که موفق به خرید اینترنتی کتاب نشدید می توانید برای خرید تلفنی کتاب با شماره 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.

آماده ارسال
‎تومان۶۷۰٬۰۰۰
- 25%
‎تومان۵۰۲٬۵۰۰

قطع
نوع جلد

زیست شناسی جامع کنکور آبی قلم چی

مشخصات و خرید اینترنتی کتاب زیست شناسی جامع کنکور آبی قلم چی جلد اول

معرفی کتاب

درس زیست شناسی اصلی ترین درس رشتهٔ تجربی محسوب می‌شود زیرا بالاترین ضریب را در کنکور دارند.هدف از تالیف کتاب زیست شناسی جامع کنکور قلم چی فراهم آوردن منابع تست مناسب و کافی برای آمادگی دانش آموزان برای کنکور سراسری است دانش‌آموزانی که قصد قبولی در شته‌های پزشکی و پیراپزشکی را دارند باید درصد زیست شناسی بالایی در کنکور داشته باشند. به طور کلی این درس برای دانش‌آموزان رشتهٔ تجربی غیرقابل گریز خواهد بود و هر دانش‌آموزی که رشتهٔ تجربی را انتخاب کرده باشد از ابتدا باید بداند که درس زیست شناسی را خیلی جدی بگیرد

مشخصات کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول آبی قلم چی

در این کتاب نکات ویژه کنکور برای دانش آموزان عزیز رشته تجربی آورده شده است.

سپس سوالات تالیفی و استاندارد از کتاب های نظام جدید ارائه شده است.

بعد از آن به سوالات کنکور چند سال اخیر پرداخته و جمع آوری کرده است.

در پایان هم پاسخ های تشریحی برای تمام سوالات آورده است.

لازم به ذکر است که سوالات از راحت به دشوارتر ارائه شده است و برای تمام دانش آموزان عزیز تجربی در هر سطحی قابل استفاده میباشد.

تست ها

جلد اول کتاب حاضر شامل تست برای هر سه سال دهم,یازدهم و دوازدهم تجربی دبیرستان است. تعداد تستهای مربوط به هر فصل مناسب است و در انتهای جلد اول پاسخ های کلیدی سوالات نیز برای بررسی سریع دانش آموزان قرار داده شده است. سوالاتی که از نکته ی مهم تری برخوردار هستند با علامتی مشخص شده است که این مسئله دانش آموزان را در داشتن ارزیابی مناسبی از خودشان یاری می دهد.

همان طور که میدانید برای موفقیت در آزمون سراسری باید در دوران آمادگی با تعداد زیادی تست خود را آماده کنید.برای هر یک از فصول کتاب درسی، تست‌های جداگانه‌ای در نظر گرفته شده است. سطح سوالات در حد کنکور است و تست‌ها به صورت غیرمنطقی دشوار نشده‌اند. تست‌های این کتاب از دو نوع تالیفی و سوالات کنکور سال‌های گذشته است. البته تست‌های کنکور نظام قدیم که با چهارچوب‌های کتاب درسی نظام جدید همخوانی ندارند با تغییر در این کتاب آمده است که مناسب دانش‌آموزان باشد. سوالات کنکور سراسری را می توان از منابع مختلف پیدا کرد و با استفاده از آن ها خود را محک بزنید، اما سوالات تالیفی بسیار با اهمیت اند، زیرا در واقع این سوالات پیش بینی مولفان از روند آینده و سوالات آزمون سراسری بعدی هستند. به دلیل وجود سوالات تالیفی مناسب و استاندارد می توان کتاب زیست شناسی جامع کنکور تست انتشارات قلم چی را از منابع بسیار مهم برای دانش آموزان به حساب آورد.

پاسخنامه تشریحی

  • جلد دوم زیست شناسی جامع کنکور آبی قلم چی شامل پاسخنامه تشریحی می باشد که در واقع مولف اعتقاد دارد که به علت کامل بودن پاسخنامه، خود پاسخنامه یک درسنامه محسوب می شود. اما بهتر است هیچ گاه از پاسخنامه ها به عنوان درسنامه ی دست اول استفاده نکنید، یعنی بعد از استفاده از یک درسنامه ی منسجم و کامل برای محک زدن اطلاعاتتان از تست های این کتاب استفاده کنید و سپس از پاسخنامه برای محکم کردن آموخته ها و مرور مطالب مهم می توانید استفاده کنید.

    پاسخنامه واقعاً سعی شده به کامل ترین شکل ممکن آورده شود و مولف علاوه بر بررسی تمام گزینه ها نکات مهم را در قالب جداول آورده و دسته بندی کرده است و همانطور که پیش تر گفته شد برای جمع بندی و استحکام بخشیدن به دانسته ها می تواند بسیار مفید باشد‌.

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML