بانک نهایی ریاضی دوازدهم تجربی خیلی سبز

میانگین: 5 ( 1 رای)
  • دانلود نمونه ای از کتاب:

این کتاب در بانک کتاب تلکتاب عرضه شده است
شما می توانید لذت خرید آسان و مطمئن را با تلکتاب تجربه کنید
خرید کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن 
mailدرصورتی که موفق به خرید اینترنتی کتاب نشدید می توانید برای خرید تلفنی کتاب با شماره 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.

آماده ارسال
۱۰۵٬۰۰۰ تومان
- 17%
۸۷٬۱۵۰ تومان

بانک نهایی ریاضی دوازدهم تجربی خیلی سبز 

مشخصات و خرید اینترنتی کتاب بانک نهایی ریاضی دوازدهم تجربی خیلی سبز 

✅معرفی کتاب:

 کتاب بانک نهایی ریاضی دوازدهم رشته تجربی خیلی سبز برای آشنا شدن دانش آموزان با سوالات امتحان نهایی است که دارای سوالاتی مشابه با آزمون های نهایی است . هم چنین درس نامه های مختصری نیز در این کتاب قرار دارد که موجب فهم مطالب برای دانش آموزان می شود . برای آمادگی بیشتر دانش آموزان چند آزمون تشریحی نیز در کتاب قرار گرفته است. 

✅مشخصات کتاب:

ریاضی 3 تجربی خیلی سبز: ارائه بانک کاملی از آزمون های نوبت اول و دوم به همراه پاسخ های تشریحی با پاسخنامه های کاملا تشریحی ارائه درسنامه های مختصر و مفید در انتهای کتاب به منظور مرور سریع مطالب هر درس ویژه دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور رشته‌ تجربی درسنامه کامل و آموزش کامل مطالب کتاب درسی ارائه‌ی 663 پرسش تشریحی ارائه‌ی 10 دوره نمونه سوال امتحانی همراه با پاسخ‌های کاملا تشریحی مطابق با آخرین تغییرات کتابهای درسی متناسب با سطح آزمون های سراسری کشوری 

✅اهداف کتاب:

 در کتاب بانک نهایی ریاضی دوازدهم تجربی انتشارات خیلی سبز تلاش شده مطالب ضروری به نحوی طبقه‌بندی شود که بتواند پاسخگوی نیازهای دانش‌آموز در راستای موفقیت در امتحان نهایی باشد. 

مجموعه کتابهای بانک نهایی انتشارات خیلی سبز با آخرین تغییرات کتابهای درسی منطبق شده و سعی شده تا تمامی نیازهای شما را برای رویارویی با نمونه سوالات آزمون سراسری و جامع آماده نماید. مجموعه کتب بانک نهایی که جدیدترین محصول انتشارات خیلی سبز هست با هدف دستیابی شما به نمره 20 طراحی و نگارش گردیده است.

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML