MBA در یک کتاب نویسنده جوئل کورتزمن، گلن ریفکین و ویکتوریا گریفیث مترجم سینا قربانلو

میانگین: 5 (2 رای)

این کتاب در بانک کتاب تلکتاب عرضه شده است
شما می توانید لذت خرید آسان و مطمئن را با تلکتاب تجربه کنید
خرید کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن 
mailدرصورتی که موفق به خرید اینترنتی کتاب نشدید می توانید برای خرید تلفنی کتاب با شماره 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.

آماده ارسال
‎تومان۴۵۶٬۰۰۰

MBA در یک کتاب نویسنده جوئل کورتزمن، گلن ریفکین و ویکتوریا گریفیث مترجم سینا قربانلو

مشخصات و خرید اینترنتی کتاب MBA در یک کتاب نویسنده جوئل کورتزمن، گلن ریفکین و ویکتوریا گریفیث مترجم سینا قربانلو نشر مبلغان

درباره کتاب:

جوئل کورتزمن، شریک پیشتاز جهانی در زمینه رهبری فکر و نوآوری در پرایسواترها و سکوپرز و رئیس گروه تنجیبل است. آقای کورتزمن سردبیر و ستون نویس در روزنامه نیویورک تایمز، سردبیر هاروارد بیزنس ریویو بوده، و اکنون بنیانگذار و سردبیر نشریه “راهبرد و کسب و کار” است. آقای کورتزمن نویسنده یا ویراستار هجده کتاب، از جمله کتاب «بازارها واقعاً چگونه کار می کنند؟» و صدها مقاله است. او به برخی از بزرگ ترین شرکت های جهان مشاوره داده است. آقای کورتزمن در برنامه های رادیویی و تلویزیونی سرتاسر جهان، به عنوان سخنران و گرداننده شرکت کرده است. او یکی از سخنگویان و گردانندگان نشست مدیران ارشد اجرایی مایکروسافت و نیز همایش اقتصاد جهانی که هر ساله در داوس سوئیس برگزار می شود، بوده است. آقای کورتزمن رئیس نشست رشد جهانی در پبل بیچ و نویسنده گزارش های متعددی درباره رشد و بازارهای سرمایه است.
ویکتوریا گریفیث، خبرنگار آمریکایی فایننشیال تایمز در بخش های علوم، فناوری زیستی و مدیریت است. او با برترین مدیران ارشد اجرایی و متفکران مدیریت مصاحبه کرده است. از جمله با پیتر سنج از ام ‌آی ‌تی، جیم کیلتز از ژیلت، و آرت لوینسون از جنن تک. وی همراه با همسر و دو دختر خود در بوستون آمریکا زندگی می کند.
گلن ریفکین، نویسنده روزنامه نگار تجاری و ستون نویس در زمینه علایق انسانی است. او بیش ‌از یک دهه است که مقالات متعددی برای نیویورک تایمز نوشته است. او با ده ها نشریه از جمله هاروارد بیزنس ریویو، تکنولوژی ریویو، بوستون گلاب و وال استریت جورنال همکاری داشته است. از میان کتاب های او می‌توان به کتاب پرفروش وی تحت عنوان “بازاریابی شدید: از هاروارد تا هارلی”، “درس هایی از ده شرکت که قوانین را زیرپا گذاشتند و به بزرگی رسیدند (هارپر بیزنس،۱۹۹۹)”، که از طرف فورچون به عنوان یکی از «بهترین کتاب ها در زمینه کسب ‌و کار» انتخاب شد، می‌توان اشاره کرد.

ایده‌های عملی از بهترین متفکران موجود در کسب‌ و کار
آنچه در دنیای کسب‌وکار اهمیت دارد، ایده‌هاست. «MBA در یک کتاب»، یک راهنمای دقیق و خالی از ابهام در زمینه مواد درسی دوره MBA است. برخی از برجسته ‌ترین اندیشمندان جهان کسب‌ و کار، دیدگاه های خود را در زمینه نوآوری، بازاریابی، امور مالی، راهبرد و رهبری در این کتاب ارائه کرده‌اند، و از این طریق چشم‌انداز برانگیزاننده و مفیدی فراهم آورده‌اند. این کتاب ارزشمند چگونگی خلق و به‌کارگیری ایده‌های بزرگ را در کسب ‌و کار به شما نشان می‌‌دهد تا در دوره کاری تان شاهد موفقیت خود و بنگاه اقتصادی‌تان باشید.

 

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML