IQ زیست شناسی جامع کنکور جلد اول گاج

میانگین: 4.6 (5 رای)

این کتاب در بانک کتاب تلکتاب عرضه شده است
شما می توانید لذت خرید آسان و مطمئن را با تلکتاب تجربه کنید
خرید کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن 
mailدرصورتی که موفق به خرید اینترنتی کتاب نشدید می توانید برای خرید تلفنی کتاب با شماره 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.

آماده ارسال
‎تومان۵۸۰٬۰۰۰
- 17%
‎تومان۴۸۱٬۴۰۰

قطع
تعداد صفحات
584
نوع جلد

IQ زیست شناسی جامع کنکور جلد اول گاج

ویژگی , محتوا و خرید اینترنتی کتاب بانک تست IQ زیست شناسی جامع کنکور جلد اول گاج شامل:

Iq زیست‌شناسی جامع جلد اول گاج

IQ زیست‌شناسی جامع جلد اول انتشارات گاج به‌عنوان زیر مجموعه‌ای از کتاب‌های آی کیو زیست جامع و شامل زیست‌شناسی دهم، یازدهم و دوازدهم بوده که برای تمامی داوطلبان رشته علوم تجربی در کنکور می‌تواند فوق‌العاده کاربردی و مناسب به حساب آید. 

پیش از هر چیزی لازم است این نکته را بیان کنیم این کتاب توسط دکتر محمد عیسایی و گروه آموزشی زیستار تهیه و تالیف شده است. تمام افرادی که به‌عنوان داوطلبان کنکور رشته تجربی به ‌حساب می‌آیند، در وهله اول قصد دارند تا مفاهیم درس زیست‌شناسی را تنها برای قبولی در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی یا داروسازی پشت سر بگذارند. 

در چندین سال اخیر نیز سبک طراحی سوالات زیست با تغییرات و تحولات خاصی روبرو بوده و آن را از حفظی به مفهومی و ترکیبی تبدیل کرده‌اند. تمامی این موارد با جزئیات و دقیق در آی کیو زیست‌شناسی جامع جلد اول گاج لحاظ شده و دکتر محمد عیسایی و دکتر اسفندیار طاهری با مهارت و سابقه‌ای که در این حرفه به‌دنبال دارند توانسته‌اند بهترین کتاب آی کیو زیست شناسی جامع کنکور تجربی جلد اول ناشر گاج را در اختیار داوطلبان قرار دهند.

در ادامه قصد داریم برای شما موارد کامل در رابطه با آی کیو زیست‌شناسی جامع جلد اول گاج بیان کنیم، پس با ما همراه باشید.

بررسی و تحلیل دقیق IQ زیست‌شناسی جامع جلد اول انتشارات گاج

پیش از آنکه به سراغ توضیح مفاهیم و سرفصل‌های مربوط به کتاب نام برده شده برویم در وهله اول باید یک بررسی و تحلیل در مورد زیست شناسی جامع آی کیو داشته باشیم تا آشنایی لازم با این کتاب را پیدا کنید.

IQ زیست‌شناسی جامع جلد اول انتشارات گاج یک عملکرد و رویکرد کاملاً تستی و کنکوری به‌دنبال دارد، به همین دلیل نیز سعی شده تا طبقه‌بندی‌های فوق‌العاده مناسب و استانداردی برای مطالب و تست‌های آن ارائه شود. 

مطالب موجود در این کتاب می‌تواند دید شما را نسبت به تمامی مطالب هر سه پایه دقیق‌تر و ریزبینانه‌تر کند و از این طریق شما می‌توانید تمامی نکات را به صورت هدفمندانه دنبال کنید. همچنین عمق یادگیری شما نیز به شدت افزایش پیدا می‌کند.

تمامی فصل‌های موجود در این کتاب شامل تست‌های تالیفی، کنکوری و آزمون‌های آزمایشی انتشارات گاج است که پیش از ارائه تمام تست‌های موجود اهمیت هر یک از سرفصل‌ها و تعداد سوالات مطرح شده به‌طور کامل در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتواند به‌عنوان یک راهنما جهت مطالعه و کار روی مفاهیم باشد.

 

ویژگی‌های حائز اهمیت کتاب آی کیو زیست‌شناسی جامع گاج

در زمان مراجعه برای خرید کتاب یکی دیگر از اولویت‌های مهم و پراهمیت از نظر شما ویژگی‌های مهم کتاب می‌باشد که ما در ادامه سعی می‌کنیم تمامی این موارد را به‌صورت کامل بیان نماییم.

  •      این کتاب به‌عنوان دربرگیرنده تمامی تست‌های متنوع و مهم درس زیست‌شناسی می‌باشد.

  •      طبقه‌بندی در نظر گرفته شده برای تست‌های موجود از آسان به سخت است.

  •      برخورداری از سطح متوسط و کاملاً پیشرفته‌تر نسبت به کتاب درسی و کنکور

  •      پس از خرید می‌توانید شاهد استفاده از رنگ‌بندی و اشکال در کتاب باشید.

  •      موارد در نظر گرفته شده در این کتاب شامل سوالات تالیفی کنکوری و آزمون‌های آزمایشی گاج است.

  •      درکتاب آی کیو زیست‌شناسی بیش از ۴۶۲۰ تست متنوع و مهم وجود دارد.

  •      در جلد اول کتاب پاسخنامه کلیدی وجود دارد.

  •      در جلد دوم آن پاسخنامه تشریحی موجود است.

تحلیل و توضیحات دقیق در رابطه با زیست‌شناسی جامع آی کیو گاج

همانطور که در مطالب فوق نیز بیان کردیم با خرید کتاب آی کیو زیست‌شناسی جامع گاج این امکان فراهم می‌شود تا با یک رویکرد کاملاً جدید از مطالب و تست‌های کنکوری آشنا شوید.

علاوه بر این موارد شما می‌توانید با توجه به طبقه‌بندی که برای این کتاب در نظر گرفته شده از سطح آسان شروع به حل کردن تمامی تست‌ها و تمرین‌ها کرده و به مرور و با جلو رفتن به سطح سخت آن نیز خواهید رسید.

تمامی مطالب موجود با توجه به سرفصل‌های کتاب درسی در نظر گرفته شده است و همین موضوع باعث شده تا دید بهتری برای حل تمرین و تسلط کامل‌تری نیز روی مفاهیم زیست داشته باشید.

لازم به ذکر است این نکته را بیان کنیم که درس زیست‌شناسی دارای ضریب ۴ در کنکور بوده و یکی از مهم‌ترین و حیاتی‌ترین درس‌های کنکور رشته تجربی تلقی می‌شود و با توجه به ماهیت حفظی و مفهومی که به‌دنبال دارد برای مطالعه آن به وقت بیشتری احتیاج است. همچنین شما باید این قابلیت را دارا باشید تا سبک مطالعاتی خود را نیز متفاوت کنید.

پایه

عنوان

تست

دهم

دنیای زنده

۱۰۸

 

گوارش و جذب مواد

۱۵۵

 

تبادلات گازی

۱۶۱

 

گردش مواد در بدن

۱۹۹

 

تنظیم اسمزی و دفع مواد زائد

۱۳۸

 

از یاخته تا گیاه

۱۷۱

 

جذب و انتقال مواد در گیاهان

۱۴۲

 

تنظیم عصبی

۲۲۱

 

حواس

۲۱۰

 

دستگاه حرکتی

۱۵۴

 

تنظیم شیمیایی

۱۷۸

یازدهم

ایمنی

۲۰۲

 

تقسیم یاخته

۱۹۷

 

تولید مثل

۲۳۳

 

تولید مثل نهان دانگاه

۱۵۰

 

پاسخ گیاهان به محرک‌ها

۱۰۰

 

مولکول‌های اطلاعاتی

۱۵۳

 

جریان اطلاعات در یاخته

۲۳۳

 

انتقال اطلاعات در نسل‌ها

۱۳۳

 

تغییر در اطلاعات وراثتی

۱۷۰

دوازهم

از ماده به انرژی

۱۹۷

 

از انرژی به ماده

 

 

فناوری‌های نوین زیستی

۱۵۶

 

رفتارهای جانوران

۱۳۷

 

کنکور سراسری داخل و خارج از کشور ۱۴۰۰

۱۰۰

 

مجموع

۴۲۰۱

 

تست:

IQ زیست‌شناسی جامع جلد اول انتشارات گاج دارای ۴۳۱۶ تست تالیفی و کنکور استاندارد بوده و تمامی تست‌های موجود را با سه علامت مشخص کرده‌اند. شما می‌توانید از طریق علائم موجود متوجه این موضوع شوید که کدام سوال‌ها آسان و کدام یک سخت می‌باشند.

یک سری تست‌های دیگر در کتاب موجود هستند که شامل علامت خاصی نیستند و به این معناست که از نظر سطح، مقداری کم اهمیت‌تر و عمومی‌تر نسبت به سایر سوالات موجود می‌باشند. پیشنهاد می‌دهیم در صورتی که وقت کافی برای مطالعه این سوال‌ها ندارید بهتر است که از آنها گذر کنید.

تست‌های TNT

این نوع از تست‌ها به‌عنوان سوالات فوق‌العاده واجب و کاربردی برای هر یک از فصل‌ها در نظر گرفته شده که به شدت تست‌های مهم و خوبی هستند.

TNT به معنای Top and Necessery Test و به‌عنوان مشخص کننده یک سری سوالات مهم در نظر گرفته شده که اگر امکان حل کردن تمامی تست‌های فصل مورد نظر خود را ندارید می‌توانید به‌راحتی با حل کردن این تست‌ها تا حدود قابل ملاحظه‌ای به محور کلی و بحث مورد نظر آن تسلط لازم را پیدا نمایید. لازم به ذکر است این نکته را بیان نماییم که اگر می‌خواهید به تثبیت مفاهیم برسید و کار پیشرفته‌تری روی مطالب داشته باشید باید بخش‌های دیگر را نیز مورد مطالعه و مرور قرار دهید.

 

 

تست‌های R

یک سری پرسش‌های چهار گزینه‌ای در کتاب وجود دارد که آن را با علامت R یا همان ریپیت مشخص کرده‌اند. باید این نکته را بیان کنیم که پس از حل کردن تست‌های TNT حتماً تست‌های R را نیز برای پیدا کردن تسلط بیشتر حل کنید. البته این نوع تست‌ها بیشتر برای افرادی مناسب است که زمان کافی برای مرور روی مطالب دارند.

تست‌های ترکیبی

تست‌های ترکیبی نیز به‌عنوان یک مجموعه کامل از پرسش‌های چهار گزینه‌ای در نظر گرفته شده که تمامی مطالب موجود در پایه‌های پایین‌تر را با مطالب جدید درسی به‌صورت کامل ادغام، و چالشی‌تر در اختیار شما قرار داده‌اند.

پاسخنامه

در این قسمت به پاسخنامه کلیدی سوالات آی کیو زیست‌شناسی جامع جلد اول انتشارات گاج می‌رسیم و می‌توانید در قسمت پایانی کتاب می‌توانید پاسخ تشریحی آی کیو زیست شناسی جامع گاج را مطالعه بفرمایید و متوجه شوید که سوال مدنظر از چه طریقی حل شده است.

سخن پایانی

IQ زیست‌شناسی جامع جلد اول انتشارات گاج به‌عنوان یک کتاب فوق‌العاده مهم و پراهمیت جهت پشت سر گذاشتن دوره مطالعاتی کنکور به حساب آمده و شما می‌توانید با تهیه و خرید آی کیو زیست جامع جلد اول تمامی تست‌های موجود را به‌طور دقیق مورد مطالعه قرار دهید و این اطمینان برای شما وجود دارد که اگر تمامی سرفصل‌ها و نکاتی که در کتاب برای شما توضیح داده شده به‌صورت ترتیبی و مناسب مطالعه بفرمایید می‌توانید بهترین رتبه ممکن در کنکور سراسری را به دست آورید. گروه مشاورین ما این امکان را فراهم نمودند تا در صورت برخورد به مشکل و احتیاج به مشاوره، بهترین‌ها را در اختیار شما قرار دهند.

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML