100 راز شاد زیستن نویسنده دیوید نیون ترجمه رویا پورمناف

No votes yet

این کتاب در بانک کتاب تلکتاب عرضه شده است
شما می توانید لذت خرید آسان و مطمئن را با تلکتاب تجربه کنید
خرید کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن 
mailدرصورتی که موفق به خرید اینترنتی کتاب نشدید می توانید برای خرید تلفنی کتاب با شماره 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.

آماده ارسال
‎تومان۴۹٬۹۰۰
- 20%
‎تومان۳۹٬۹۲۰

100 راز شاد زیستن نویسنده دیوید نیون ترجمه رویا پورمناف

خرید کتاب 100 راز شاد زیستن نویسنده دیوید نیون ترجمه رویا پورمناف انتشارات نسل نواندیش

100 نكته‌ای كه در این كتاب در اختیار شما خوانندگان عزیز قرار گرفته نتیجه‌ی تحقیقات دانشمندان و محققان است و به منظور دستیابی به زندگی شاد و لذت بردن از تمام لحظه‌های زندگی تنظیم شده است. هر یک از این توصیه‌ها با مثالی كه در ذیل صفحه آمده است كامل می‌شود، پیشنهادی كه ارائه شده بر پایه‌ی متاآنالیز است و در واقع هر یک از نتایج، حاصل تحقیقات چند جانبه‌ی محققان مختلف از سراسر جهان می‌باشد.

هری گیلمن زندگی خود را وقف بررسی انسان‌ها كرد. او با توجه كردن به خواسته‌ها و احتیاجات انسان‌ها و با در نظر گرفتن آن‌ها به این نكته پی برد كه اكثر انسان‌ها خواسته‌هایشان در پیش رو و در دسترس‌شان است اما قادر به دیدن آن‌ها نیستند.
هیچ‌كس نمی‌تواند بی‌درنگ دیگری را شاد كند، كاری كه می‌تواند انجام دهد این است: كارهایی را كه می‌تواند برای رسیدن به این اهداف مؤثر باشد به آنان نشان دهد تا براساس دیدگاه خود بتوانند به این اهداف دست یابند یعنی هدف‌ها را به آن‌ها نشان دهد و توجه‌شان را جلب كند.
هری گیلمن پروفسور روان‌شناس است او می‌توانست براساس تحقیقات آكادمیك برای دیگران كنفرانس ترتیب دهد و در این موارد سخنرانی كند اما برخلاف سایر محققان، كتاب‌ها – نوشته‌ها و تحقیقاتش را محدود به قشر خاصی نكرد و آن‌ها را به صورت كارهایی كاملاً علمی ارائه نداد تا عموم مردم بتوانند از آن‌ها استفاده نمایند.


 

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

نوروش – کرمی – مهر اذین