پاسخنامه فیزیک پایه تجربی میکرو گاج

میانگین: 5 (3 رای)

این کتاب در بانک کتاب تلکتاب عرضه شده است
شما می توانید لذت خرید آسان و مطمئن را با تلکتاب تجربه کنید
خرید کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن 
mailدرصورتی که موفق به خرید اینترنتی کتاب نشدید می توانید برای خرید تلفنی کتاب با شماره 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.

آماده ارسال
‎تومان۴۳۰٬۰۰۰
- 20%
‎تومان۳۴۴٬۰۰۰

قطع
تعداد صفحات
552
نوع جلد

پاسخنامه فیزیک پایه تجربی میکرو گاج

ویژگی , محتوا و خرید اینترنتی کتاب پاسخنامه فیزیک پایه کنکور تجربی میکرو گاج جلد دوم شاملویژه کنکور 1403 به بعد 

فیزیک پایه تجربی جلد دوم میکرو گاج

در بین دروس تخصصی رشته تجربی، فیزیک از اهمیت زیادی برخوردار است و دانش‌آموزان برای یاد گرفتن مطالب آن باید به اندازه کافی وقت بگذارند و با برنامه‌ریزی دقیق تمام نکات آن را یاد بگیرند تا بتوانند نتیجه ایده‌الی به دست آورند. درآزمون سراسری درس فیزیک در بین دروس تخصصی رشته تجربی دارای ضریب ۷ می‌باشد. تعداد سوالات فیزیک کنکور سراسری که هر سه مقطع تحصیلی را شامل می‌شود ۳۰ عدد می‌باشند که در مدت ۴۰ دقیقه باید پاسخ داده شوند.

برای این که مطالب کتاب درسی فیزیک را به خوبی یاد بگیرید باید در درس ریاضی قوی باشید. همچنین درس فیزیک دارای فرمول‌های زیادی است که باید آن‌ها را یاد بگیرید که کار راحتی نیست و زمان زیادی را از داوطلب کنکور می‌گیرد در ضمن برای یادگیری این موارد صرفا کتاب درسی کافی نیست و دانش‌‌آموز باید از منابع دیگر نیز استفاده کند. به دانش‌آموزانی که تمایل دارند درصد بالایی از تست‌های فیزیک را پاسخ دهند مطالعه کتاب‌های کمک آموزشی توصیه می‌شود.

بدون تردید فیزیک پایه تجربی جلد دوم میکرو گاج یکی از بهترین کتاب‌های تست است که به داوطلبان کمک می‌کند درس فیزیک را بهتر یاد بگیرند و خود را برای کنکور آماده کنند. کتاب فیزیک پایه تجربی جلد دوم میکرو گاج حاوی پاسخنامه تشریحی است و در بخش درسنامه نیز مطالب درسی آموزش داده می‌شود. در این کتاب مباحث فیزیک مقطع دهم و یازدهم به طور کامل توضیح داده شده‌اند. درسنامه بخشی کامل و جامع است که مفاهیم فیزیک پایه دهم و یازدهم را به خوبی آموزش می‌دهد تا پایه داوطلب قوی شود و با دانش و آگاهی کامل فیزیک مقطع دوازدهم را بخواند. این کتاب درسی توسط سعید احمدی، محمد آهنگر و بهروز نادری نژاد تالیف شده‌ است. این نویسنده‌ها از بهترین مولفان انتشارات گاج هستند و کتاب نامبرده را در ۵۷۶ صفحه جمع‌آوری کرده‌اند.

مولفان این کتاب به منظور آماده کردن دانش‌آموزان برای موفقیت در آزمون سراسری این کتاب را تالیف کرده‌اند. ساختار هر فصل با مباحث کتاب درسی مطابقت می‌کند. در فهرست این کتاب نام هر فصل و بخش‌های مختلف هر فصل ذکر شده است. برای مثال در فصل چهارم این کتاب آموزشی مباحث مربوط به دما و گرما بیان شده‌اند و در بخش اول آن مطالب مربوط به انتقال و تعادل گرمایی، در بخش دوم موضوع انبساط و در قسمت سوم نیز قوانین مربوط به گازها بیان شده‌اند. 

آموزش فیزیک پایه تجربی جلد دوم میکرو گاج

در کتاب فیزیک پایه تجربی جلد دوم میکرو گاج بخشی به نام درسنامه وجود دارد که به طور خلاصه به بررسی محتوای کتاب فیزیک می‌پردازد و نکات آموزشی آن را بیان می‌کند. این درسنامه به دانش‌آموز کمک می‌کند در کمترین زمان و به طور خلاصه تمام مباحث فیزیک پایه دهم و یازدهم را یاد بگیرد. نویسندگان این کتاب سعی کرده‌اند در بخش درسنامه نکات دستهبندی شده بر طبق مباحث کتاب درسی و نیز سوالات چهارگزینه‌ای فیزیک پایه تجربی جلد اول میکرو گاج باشند تا دانش‌‌آموز بتواند مطالب را به ترتیب بخواند. در کتاب نامبرده آموزش یا همان درسنامه در کادرهای آبی رنگ قرار دارد و این درسنامه در بین پاسخ‌های تشریحی قرار گرفته است و برحسب موضوع سوالات تستی درسنامه مطابق با آن ارائه می‌شود.

انتشارات

گاج

نویسنده

سعید احمدی، بهروز نادری نژاد و محمد آهنگر

رشته تحصیلی

تجربی

مقطع

دهم و یازدهم

موضوع

فیزیک

درسنامه

دارد

نحوه پاسخ دهی به سوالات 

پاسخنامه تشریحی

مناسب برای دانش‌آموزان  

مبتدی، متوسط و قوی

نحوه ارائه سوالات تستی

آسان به سخت

 

تصاویر آموزشی

یکی از ویژگی‌های بخش درسنامه این است که برای این ‌که دانش‌آموز به خوبی سوالات کتاب را درک کند از تصویرهای مناسب در این قسمت استفاده شده‌ است همچنین این تصویرهای با کیفیت به دانش‌آموز کمک می‌کند مباحث درسی را به خوبی درک کند.

فیزیک پایه تجربی جلد 2 میکرو گاج

شکل ظاهری کتاب

تصاویر گرافیکی که روی کتاب وجود دارد برای دانش‌آموزان زیبا و جذاب است و مانع از کسل شدن آن‌ها در هنگام مطالعه کتاب می‌شود. هرچند برای انتشار این کتاب از رنگ‌های کمتری استفاده شده است اما دارای صفحهآرایی جذاب و زیبایی است همچنین فونت و سایز متن نوشتاری با سلیقه انتخاب شده است به طوری که سبب می‌شود دانش‌آموزان برای مطالعه آن انگیزه داشته باشند. روی جلد کتاب نیز عکس اینیشتین وجود دارد که به نکته‌های آموزشی داخل کتاب اشاره می‌کند. برای طراحی جلد کتاب از فناوری استفاده شده است به طوری که با برخورد دست شما به جلد پشت کتاب، عطر شکلات از آن به مشام می‌رسد و همین موضوع جذابیت این کتاب آموزشی را افزایش می‌دهد.

سوالات تستی

 یکی از اهداف تالیف کتاب فیزیک پایه تجربی جلد دوم میکرو گاج ارائه سوالات متنوع برای هر فصل می‌باشد. به همین دلیل برای بیان مطالب آموزشی هر فصل سوالات چهارگزینه‌ای کافی ارائه شده است. بیان سوالات تستی نیز مطابق با مباحث درسی است. همچنین نویسندگان کتاب فوق نحوه ارائه سوالات تستی را از آسان به سخت قرار داده‌اند. مطالب درسی به صورت میکرو طبقه‌بندی تحلیل و بررسی می‌شوند. سوالات به قدری متنوع هستند که انواع مختلف را در بر می‌گیرند.

برای تالیف این کتاب آموزشی نه تنها از سوالات کتاب درسی استفاده شده است بلکه نمونه سوالات امتحان‌های کشوری و آزمون سراسری نیز مورد استفاده قرار گرفته‌اند. همچنین برای پوشش کامل مفاهیم آموزشی تست‌های تالیفی نیز در این کتاب ارائه شده‌اند. پاسخنامه تشریحی نیز تست‌ها را به صورت کامل توضیح می‌دهد و همه دانش‌آموزان به راحتی می‌توانند از این سوالات تشریحی استفاده کنند. همچنین در قسمت پاسخنامه بخش‌هایی با عنوان خلاصه مطلب، نکات کلیدی و تذکر وجود دارند که مطالعه آن‌ها سبب افزایش اطلاعات دانش‌آموزان می‌شود. قبل از پاسخ دادن به هر نمونه سوال بهتر است بخشی که مربوط به آن نمونه سوال می‌شود را به خوبی مطالعه کنند سپس آن سوالات را پاسخ دهند. این بخش‌ها دانش‌آموزان را برای پاسخ دادن به سوالات راهنمایی می‌کنند. به عنوان مثال برای پاسخ دادن به سوال ۶۵۷ که جزو سوالات فصل چهارم می‌باشد بهتر است نکات کلیدی که در ارتباط با گرما می‌باشند مطالعه شود در ضمن بیان شده است که این خلاصه مطالب مربوط به تست‌های ۶۵۷ تا ۶۹۴ می‌باشند.شما عزیزان میتوانید فیزیک پایه تجربی جلد اول میکرو گاج را که مربوط به بانک سوال این کتاب هست از تلکتاب تهیه کنید.

لازم به ذکر است کتاب فیزیک دوازدهم تجربی میکرو گاج و همچنین پاسخنامه فیزیک دوازدهم تجربی میکرو گاج در همین سایت عرضه شده است

سخن پایانی

حجم کتاب فیزیک پایه تجربی جلد دوم میکرو گاج در مقایسه با مطالبی که ارائه شده است بیشتر می‌باشد. شاید این موضوع سبب شود که دانش‌آموز زمانی که این حجم زیاد را ببیند کمی بترسد. اما برای نگارش این کتاب قلمی شیوا و روان به کار رفته است در ضمن استفاده از گرافیک زیبا باعث می‌شود که دانش‌آموز بدون شک جذب آن شود و مطالعه آن برایش لذت بخش باشد.

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML