موج آزمون فیزیک پایه تجربی نشر الگو

میانگین: 5 (4 رای)

این کتاب در بانک کتاب تلکتاب عرضه شده است
شما می توانید لذت خرید آسان و مطمئن را با تلکتاب تجربه کنید
خرید کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن 
mailدرصورتی که موفق به خرید اینترنتی کتاب نشدید می توانید برای خرید تلفنی کتاب با شماره 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.

آماده ارسال
‎تومان۳۹۰٬۰۰۰
- 20%
‎تومان۳۱۲٬۰۰۰

موج آزمون فیزیک پایه تجربی نشر الگو

مشخصات و خرید اینترنتی کتاب موج آزمون فیزیک پایه تجربی نشر الگو تالیف رضا خالو- امیرعلی میری شامل ویژگی زیر میباشد 

معرفی کتاب موج آزمون فیزیک پایه تجربی نشر الگو

کتاب موج آزمون فیزیک پایه تجربی نشر الگو توسط امیر علی میری و رضا خالو تالیف شده است. این کتاب مناسب دانش‌آموزان پایه دهم و یازدهم رشته تجربی است

در این کتاب ابتدا مباحث مربوط به فیزیک سال دهم و سپس مباحث فیزیک سال یازدهم بیان شده است. لحن کتاب رسمی و مناسب کتاب‌های آموزشی و تستی است. این کتاب 455 صفحه دارد و تعداد 72 آزمون و 1529 تست را در خود جای داده است. 

استفاده از این کتاب به عنوان یک منبع جامع و مکمل در کنار کتاب درسی به همه دانش‌آموزان توصیه می‌شود. مسلما استفاده از این منبع غنی در طول سال تحصیلی می‌تواند تسلط شما را بر درس فیزیک پایه دهم و یازدهم افزایش دهد و به هنگام جمع‌بندی مطالب نیز بسیار مفید واقع شود تا با آمادگی بیشتری در آزمون‌های پیش رو شرکت کنید.

 

درسنامه کتاب موج آزمون فیزیک پایه تجربی نشر الگو

بخش درسنامه یکی از قسمت‌های  هر کتابی آموزشی است که بسته به شرایط دانش‌آموز اهمیت آن مشخص می‌شود. منظور از این جمله این است که اگر دانش‌آموز مطالب کتاب درسی خود را به خوبی فراگرفته باشد به یک درسنامه مفید و مختصر نیاز دارد تا به سراغ تست‌زنی برود ولی اگر سطح علمی دانش‌آموز پایین باشد و مطالب را به خوبی یاد نگرفته باشد نیاز به درسنامه مفصل‌تری دارد تا مطالب برای او جا بیافتاد و سپس به سراغ تست‌ها برود. 

این کتاب به لحاظ آموزشی درسنامه مفید و مختصری را قبل از هر آزمون تحت عنوان « الگوی یادآوری» ارائه کرده است. در هر کدام از این الگوهای یادآوری مطالب و نکات لازم برای تست‌های آزمون گنجانده شده تا با مرور سریع دانش‌آموز مطالب را فراگرفته و به سراغ تست‌ها برود. 

با توجه نکات بیان شده در خصوص درسنامه اگر احساس می‌کنید که نیاز به کتب آموزشی دارید که درسنامه مفصلی دارند می‌توانید ابتدا کتاب‌های دیگری که در این زمینه موجود هستند را مطالعه کنید و سپس به سراغ  کتاب موج آزمون فیزیک پایه تجربی نشر الگو بیاید و خود را محک بزنید.

 

تست کتاب موج آزمون فیزیک پایه تجربی نشر الگو

چیدمان تست‌های کتاب موج آزمون فیزیک پایه تجربی نشر الگو با روند آموزشی کتاب درسی مطابقت دارد و این مسئله یکی از نکات مثبت کتاب به شمار می‌آید. همان طور که اشاره شد تعداد 72 آزمون در این کتاب گنجانده شده است که هر آزمون شامل تعدادی تست است. تعداد سوالات آزمون های مبحثی 20 عدد می باشد و تعداد سوالات آزمون های جامع 25 یا 30 عدد است.

در انتهای کتاب موج آزمون فیزیک پایه تجربی نشر الگو نیز سوالات مربوط به کنکور سراسری سال 98 و 99 رشته تجربی و ریاضی قرار داده شده است. این سوالات هم برای داخل کشور هم خارج از کشور را شامل می‌شود که با حل این سوالات می‌توانید میزان آمادگی خود را برای کنکور بسنجید. 

 

ویژگی‌های ظاهری کتاب موج آزمون فیزیک پایه تجربی نشر الگو

ویژگی‌های ظاهری یک کتاب تاثیر زیادی در جذب مخاطب دارد مثلا سایز و فونت کلمات و تصاویر و رنگ‌های استفاده شده در کتاب اهمیت زیادی دارد. در کتاب حاضر سایز و فونت کلمات خوب است. صفحه آرایی کتاب موج آزمون فیزیک پایه الگو نیز معمولی است، یعنی نه خیلی جذاب است که بتواند تمام دانش‌آموزان را جذب کند نه خیلی غیر جذاب است که باعث خستگی چشم و روح دانش‌آموزان شود.

 در واقع استانداردهای لازم را دارا می‌باشد. کیفیت رسم نمودارها و اَشکال نیز خوب و قابل قبول است، هر چند تنوع رنگی زیادی ندارد. گرافیک و طراحی روی جلد زیبا و چشم گیر است و جنس کاغذ سفید و با کیفیت است.

 

 

خرید کتاب موج آزمون فیزیک پایه تجربی نشر الگو

شما می‌توانید کتاب موج آزمون فیزیک پایه تجربی نشر الگو را به صورت آنلاین از وبسایت تلکتاب خریداری کنید و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید‌. پیشنهاد می‌شود با ثبت سفارش خود در فروش اینترنتی تلکتاب هر چه سریعتر خرید خود را انجام دهید و خود را برای شرکت در آزمون سراسری کنکور آماده کنید.

قیمت کتاب موج آزمون فیزیک پایه تجربی نشر الگو

داوطلبان کنکور رشته تجربی می‌توانند کتاب موج آزمون فیزیک پایه تجربی نشر الگو را از وبسایت تلکتاب با 20 درصد تخفیف خریداری کنند. علاوه بر این کتاب، سایر کتاب‌های کمک درسی نیز از تخفیف مناسبی برخوردار هستند. 

جمع‌بندی

کتاب موج آزمون فیزیک پایه تجربی نشر الگو یک منبع خوب و جامع برای دانش‌آموزان پایه دهم و یازدهم  رشته تجربی است که می‌توانند با مطالعه آن مباحث درسی خود را جمع‌بندی کنند و به تسلط خوبی در مباحث درس فیزیک سال دهم و یازدهم برسند تا با آمادگی بیش‌تر به سراغ آزمون سراسری کنکور بروند و گامی موثر برای آینده خود بردارند.

توجه  داشته باشید در صورتی که این کتاب را دارید فقط از کتاب موج آزمون فیزیک دوازدهم تجربی الگو استفاده کنید همچنین کتاب جدیدی تحت عنوان موج آزمون فیزیک جامع تجربی نشر الگو که شامل هر سه سال دبیرستان میباشد که مجموع این دو جلد را در خود جا داده و در صورت تهیه این کتاب نیاز به نهیه کتاب پایه و دوازدهم نیست.

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML