موج آزمون تاریخ و جغرافیا نشر الگو

میانگین: 5 (3 رای)

این کتاب در بانک کتاب تلکتاب عرضه شده است
شما می توانید لذت خرید آسان و مطمئن را با تلکتاب تجربه کنید
خرید کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن 
mailدرصورتی که موفق به خرید اینترنتی کتاب نشدید می توانید برای خرید تلفنی کتاب با شماره 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.

آماده ارسال
‎تومان۰

موج آزمون تاریخ و جغرافیا نشر الگو

مشخصات و خرید اینترنتی کتاب موج آزمون تاریخ و جغرافیا نشر الگو 

کتاب کمک آموزشی موج آزمون تاریخ و جغرافیا نشر الگو

یکی از بهترین کتاب‌های کمک‌آموزشی برای داوطلبان کنکور رشته انسانی کتاب‌ موج آزمون تاریخ و جغرافیا نشر الگو است که برای روزهای نزدیک به آزمون سراسری کنکور و جمع ‌بندی مطالب درسی مناسب است. این کتاب شامل درسنامه‌های جامع و مفید است که داوطلبان می‌توانند پس از مطالعه آن موفق به پاسخگویی آزمون‌های مبحثی کتاب که به‌صورت درس به درس هستند شوند، بهتر است بدانید بیشتر سوالات این آزمون‌های مبحثی در سطح سوالات کنکور سراسری هستند.

همچنین پاسخنامه تشریحی کتاب به بررسی کامل گزینه‌های هر سوال می‌پردازد و تمام نکات مهم تستی و ترفندهای کنکوری را بررسی می‌کند. مهم‌ترین مزیت این کتاب استفاده از نمودارهای درختی است که مرور و یادگیری مفاهیم درسی را سریع‌تر و آسان‌تر می‌کند. نویسنده کتاب محسن مصلایی است که با تجربه بسیاری که در آموزش این درس و نکات مهم درسی و ترفندهای کنکوری دارد توانسته است با مطالب ارائه شده در کتاب تمام کمبودهای کتاب درسی تاریخ و جغرافیا را جبران کند.

درباره تست‌های کتاب باید گفت: تعداد تست‌های کتاب موج آزمون تاریخ و جغرافیا مناسب بوده و بسیاری از سوالات ان در سطح پیشرفته هستند و تمام دانش‌آموزان در تمام سطوح می‌توانند در طول دوره تحصیلی و برای دوره جمع‌بندی کنکور از آن بهره‌مند شوند و نتیجه قابل‌قبولی در کنکور سراسری کسب کنند.

مهم‌ترین ویژگی‌های کتاب موج آزمون تاریخ و جغرافیا نشر الگو 

درس تاریخ و جغرافیا، یکی از درس‌های تخصصی رشته انسانی است که انتشارات الگو کتاب موج آزمون تاریخ و جغرافیا را برای مرور و جمع‌بندی دوره کنکور منتشر کرده است. اصلی‌ترین ویژگی این کتاب آزمون‌های فصل به فصل و طبقه‌بندی موضوعات کتاب است. در ادامه چند مورد از دیگر ویژگی‌های مهم کتاب را بررسی می‌کنیم:

  •     استفاده از نمودارهای درختی که شامل خلاصه درس است و برای یادآوری و مرور نکات مهم بسیار کاربردی است

  •    پاسخگویی تست‌های طبقه‌بندی شده به صورت فصل به فصل در کتاب ارائه شده است

  •    پاسخنامه کاملا تشریحی برای 25 آزمون تالیفی فصل به فصل ارائه شده است

  •    پاسخنامه تشریحی 25 آزمون موضوعی در کتاب وجود دارد

  •    پاسخنامه تشریحی 20 آزمون تألیفی جامع مشابه کنکور ارائه شده است 

درسنامه‌های مختصر و مفید 

نکته مثبتی که در این کتاب وجود دارد این است که برای هر درس، یک درسنامه کاربردی و جامع وجود دارد که هدف آن مرور و یادآوری بهتر مطالب است. در درسنامه کتاب موج آزمون با نکات مهم کنکوری بیشتر آشنا خواهید شد و نمودارهای درختی و دسته‌بندی مناسب مطالب درسی زمان یادگیری و مرور مطالب را به حداقل می‌رساند.

آزمون‌های تستی کامل

بعد از اینکه داوطلبان کنکور مطالعه مطالب درسنامه را به اتمام رساندند نوبت به پاسخگویی تست‌های تالیفی و کنکوری می‌شود‌ هر آزمون حدود 20 تا 30 سوال دارد که بیشتر آن‌ها سطح بالایی دارند و دانش‌آموزان را به چالش می‌کشند، در کل باید گفت: داوطلبان در این آزمون‌های تستی با انواع سبک سوالات در کنکور سراسری آشنا می‌شوند‌.

پاسخنامه‌های تشریحی کتاب 

پاسخنامه کاملا تشریحی در انتهای کتاب موج آزمون تاریخ و جغرافیا قرار دارد.‌ در پاسخنامه تمام گزینه‌های هر سوال و علت درست یا غلط بودن گزینه‌ها مشخص شده است. با مرور این پاسخنامه‌ به راحتی مطالب در ذهن داوطلبان ثبت می‌شود و به یادگیری عمیق آن‌ها کمک می‌شود.

کتاب موج آزمون تاریخ و جغرافیا برای چه دانش‌آموزانی مناسب است؟

همان‌طور که اشاره کردیم این کتاب به زبان خلاصه و جامع به بیان مطالب درسی پرداخته که این شیوه آموزش بیشتر برای مرور مطالب مناسب است و با ارائه آزمون‌های تستی تالیفی و کنکوری برای دوره جمع‌بندی کنکور سراسری بسیار کاربردی و مفید خواهد بود. 

دانش‌آموزان می‌توانند برای ایام نزدیک به کنکور و دوره جمع‌بندی از این کتاب بهره‌مند شوند. البته ناگفته نماند به علت دسته‌بندی درس به درس کتاب، دانش‌آموزان در طول سال تحصیلی نیز می‌توانند از مطالب کتاب موج آزمون تاریخ و جغرافیا استفاده کنند.

کتاب‌های مشابه موج آزمون 

داوطلبان کنکور سراسری می‌توانند به جای این کتاب، از کتاب‌های مشابه دیگری که در تلکتاب وجود دارد استفاده کنند. در ادامه با چند مورد از این کتاب‌ها بیشتر آشنا خواهید شد:

قیمت کتاب موج آزمون تاریخ و جغرافیا الگو در تلکتاب

تلکتاب تمامی کتاب‌های درسی و کمک‌آموزشی را با تخفیف مناسب به دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور سراسری ارائه می‌دهد و داوطلبان می‌توانند با خیال راحت به یک مرجع کامل از کتاب‌های آموزشی دسترسی داشته باشند.

داوطلبان می‌توانند با ثبت سفارش در سایت تلکتاب کتاب موج آزمون تاریخ و جغرافیا را خریداری کرده و کتاب را چند روز بعد درب منزل خود تحویل بگیرند.

جمع‌بندی کتاب موج آزمون تاریخ و جغرافیا 

کتاب موج آزمون تاریخ و جغرافیا الگو به علت درسنامه مختصر و جامع برای مرور و یادگیری مطالب درسی داوطلبان کنکور بسیار مناسب است. این کتاب بیشتر بر مهارت تست‌‌زنی و آشنایی با سوالات کنکور سراسری منتشر شده و آزمون‌های موجود در کتاب داوطلبان را بیشتر با فضای کنکور آشنا می‌کند.

موج آزمون تاریخ و جغرافیا انتشارات الگو با روش‌هایی نوین و محتوای غنی میزان آشنایی داوطلبان کنکور ی را با سطح و تیپ سوالات کنکوری افزایش می‌دهد.

این کتاب با استفاده از آزمون‌های مبحثی به صورت درس به درس و منطبق با کتاب‌های درسی مطالب مهم را در ذهن داوطلب به مدت طولانی تثبیت می‌کند و داوطلبان را به تسلط بالایی در این درس می‌رساند. بدون‌شک مطالعه این کتاب می‌تواند داوطلبان را به رتبه قابل‌قبولی در کنکور سراسری نزدیک کند.

 

 

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML