مدیریت کسب و کار و بهره وری مهدی سعیدی کیا انتشارات آها

میانگین: 5 ( 2 رای)
  • دانلود نمونه ای از کتاب:

این کتاب در بانک کتاب تلکتاب عرضه شده است
شما می توانید لذت خرید آسان و مطمئن را با تلکتاب تجربه کنید
خرید کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن 
mailدرصورتی که موفق به خرید اینترنتی کتاب نشدید می توانید برای خرید تلفنی کتاب با شماره 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.

آماده ارسال
۴۵٬۰۰۰ تومان

مدیریت کسب و کار و بهره وری مهدی سعیدی کیا انتشارات آها

کتاب مدیریت کسب و کار و بهره وری مهدی سعیدی کیا انتشارات آها

تحولات دهه های اخیر در زمینه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، فضای کسب وکار را دستخوش تغییرات بسیار زیادی نموده است. این تغییرات در عین افزودن بر میزان پیچیدگی و پویایی محیط کسب و کار، گزینه های بسیار متنوعی را برای خلق و ارائه محصولات و خدمات در اختیار مدیران کسب وکار قرار داده است.

در این راستا مدیریت کسب و کار به عنوان یک مفهوم مدیریتی وارد ادبیات کسب و کار شد تا بتواند از طریق مهارت های مدیریتی نسبت به تغییرات و تحولات روز افزون این محیط انعطاف پذیری لازم را برای استفاده از فرصت های کسب و کار نشان دهد. آغاز یک کسب و کار اغلب نتیجه برخی وقایع، شرایط و محرک های ویژه دریک محیط فردی است. این محرک ها همزمان با تشویق افراد به تفکر خلاقانه، میل به تشویق راه اندازی کسب و کارهای کوچک جدید را بر می انگیزد.

درس حاضر به جهت تحلیل و بررسی مدیریت کسب‌ و‌کار و بهره‌وری در دو بخش ارایه گردیده است؛ بخش اول راجع به مدیریت کسب‌ و‌کار است که در فصل اول آن مفهوم کسب‌ و‌ کار‌ و انواع کسب ‌و‌ کار به ویژه کسب ‌و ‌کارهای کوچک مورد بحث قرار می‌گیرد و در فصل دوم این بخش به مدل کسب‌ و ‌کار و همچنین طراحی اصلی کسب و کار پرداخته می‌شود. در فصل بعد به مدیریت کسب‌ و ‌کار و مباحثی همچون مسا‌ئل مالی ، بازاریابی ، مدیریت منابع انسانی و قوانین و مقررات کسب‌ و ‌کار پرداخته می‌شود. در بخش بعدی راجع به بهره وری ، تعاریف ، انواع ، سطوح و نحوه اندازه‌گیری آن و در فصل بعدی این بخش در خصوص بهبود بهره وری نکاتی به مخاطبین ارائه می‌شود.
لازم به ذکر است این کتاب بر اساس سر فصل های مصوب شورای برنامه ریزی درسی علمی- کاربردی تهیه و تنظیم شده است.


نظرات کاربران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML