فیزیک یازدهم ریاضی سه بعدی نشر الگو

میانگین: 5 (4 رای)

این کتاب در بانک کتاب تلکتاب عرضه شده است
شما می توانید لذت خرید آسان و مطمئن را با تلکتاب تجربه کنید
خرید کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن 
mailدرصورتی که موفق به خرید اینترنتی کتاب نشدید می توانید برای خرید تلفنی کتاب با شماره 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.

آماده ارسال
۳۶۰٬۰۰۰تومان
- 20%
۲۸۸٬۰۰۰تومان

فیزیک یازدهم ریاضی سه بعدی نشر الگو

ویژگیمحتوا و خرید اینترنتی کتاب فیزیک یازدهم ریاضی سه بعدی نشر الگو شامل:

معرفی کتاب فیزیک یازدهم ریاضی سه‌بعدی الگو

کتاب فیزیک یازدهم ریاضی سه‌بعدی الگو ویژه دانش‌آموزان پایه یازدهم رشته ریاضی است. مولف کتاب رضا خالو بوده و هدف از انتشار آن آموزش جامع فیزیک و ارائه سوالات تستی در سطح سوالات فیزیک کنکور سراسری است. فهرست فصل‌های کتاب بر اساس کتاب درسی فیزیک یازدهم بوده و لحن آموزش مفاهیم رسمی است. در ادامه با ویژگی‌های این کتاب بیشتر آشنا خواهید شد.

ویژگی‌های ظاهری کتاب

درباره ویژگی‌های ظاهری کتاب باید گفت، کتاب فیزیک یازدهم سه‌بعدی بر خلاف محتوای غنی و جامع آن صفحه‌آرایی خیلی مناسبی ندارد و فونت و سایز نوشته‌های کتاب از کیفیت خوبی برخوردار است. به جز بخش کولن که در آن از چهار رنگ استفاده شده، در بقیه فصل‌ها از دو رنگ مشکی و سبز در کتاب استفاده شده است.

ساختار کتاب فیزیک یازدهم ریاضی الگو

ساختار کتاب فیزیک یازدهم ریاضی سه‌بعدی به شرح زیر است؛

  •     هر فصل کتاب شاملذچند بخش است

  •     هر بخش یک آموزش کامل دارد 

  •     تمرین‌های تشریحی و پرسش‌های مفهومی در انتهای کتاب قرار دارد

  •     در پایان هر فصل مجموعه تست‌های آموزشی قرار دارد

  •    در پایان هر فصل یک آزمون تشریحی برای محک زدن دانش‌آموزان وجود دارد

  •    دو آزمون جامع در انتهای کتاب برای آمادگی دانش‌آموزان در امتحان پایانی قرار دارد.

  •    بیشتر از 500 تست و سوال‌ تشریحی در کتاب وجود دارد 

اهمیت درس فیزیک برای رشته ریاضی فیزیک

درس فیزیک بعد از درس ریاضی مهم‌ترین درس رشته ریاضی است که نقش مهمی در موفقیت در کنکور سراسری رشته ریاضی دارد، بنابراین برای کسب درصد بالا در کنکور باید با استفاده از منابع کمک‌درسی استاندارد به فهم عمیق مطالب و مهارت بالا در تست‌‌زنی دست پیدا کرد. پیشنهاد می‌شود قبل از شروع تست‌‌زنی به تسلط کافی در مطالب کتاب برسید.

آموزش جامع کتاب

درسنامه این کتاب به طور کامل به بیان مطالب مهم کتاب درسی فیزیک پرداخته است. درسنامه با توجه به اهمیت مطالب، همه نکات مهم را پوشش داده است. از آنجایی که زبان درسنامه رسمی است، نمی‌توان از آن به‌عنوان درسنامه خودآموز استفاده کرد و بیشتر برای منبع دوم آموزشی مناسب است. در درسنامه کتاب از سوالات کنکوری سال‌های گذشته و تمرینات کتاب درسی فیزیک یازدهم استفاده شده و از نکات مهم آن‌ها در سوالات تستی استفاده شده است‌.

سطح‌‌بندی تست‌های درسنامه خیلی مناسب بوده و دانش‌آموزان می‌توانند از یا سوالات تستی ساده و آسان، تست‌‌زنی را شروع کنند.

از نکات مثبت درسنامه کتاب این است از ارائه هر گونه مطلب اضافه و بیهوده جلوگیری شده و تمام مطالب مطرح شده در راستای سوالات فیزیک کنکور سراسری رشته ریاضی است.

بانک تست استاندارد 

تست‌های کتاب فیزیک یازدهم ریاضی در راستای تست‌های فیزیک کنکور سراسری ریاضی است و شامل تست‌های کنکور سراسری سال‌های گذشته و تست و تمرینات کتاب و آزمون قلم‌چی است.

فیزیک 11 سه بعدی الگو

از نظر تعداد تست‌های این بخش باید گفت تعداد تست‌های هر بخش با توجه به موضوع هر فصل بسیار مناسب است و تیپ‌های مختلف تستی را ارائه می‌دهد. دانش‌آموزان برای تسلط کافی به مطالب بهتر است این تست‌ها را پاسخ دهند.

پاسخنامه تشریحی کتاب 

نکته قابل‌توجه در پاسخنامه این است که تست‌های آن سطح‌بندی شده و با استفاده از کد کیو آر می‌توان به پاسخ همه تست‌ها دسترسی داشت. در پاسخنامه تشریحی می‌توان با مسیر گام به گام هر پاسخ آشنا شد و با مطالعه پاسخنامه تشریحی مطالب به نکته مهم هر سوال پی برد.

آیا این کتاب برای دانش‌آموزان سطح قوی فیزیک کفایت می‌کند؟

امتیازی که این کتاب نسبت به کتاب‌های مشابه در بازار دارد تعداد بسیار زیاد تست‌های آن است،  این ویژگی کتاب مهارت تست‌‌زنی دانش‌آموزان سطح قوی را بالا می‌برد، دانش‌آموزان سطح ضعیف فیزیک بهتر است از یک منبع کمک‌درسی ساده‌تر استفاده کنند و بعد از مطالب این کتاب بهره‌مند شوند.

کتاب‌های مشابه فیزیک یازدهم رشته ریاضی در تلکتاب

دانش‌آموزان رشته ریاضی و فیزیک می‌توانند از کتاب‌های مشابه فیزیک پایه یازدهم نشر الگو در تلکتاب خریداری کنند، در ادامه چند مورد از کتاب‌های مشابه را معرفی می‌کنیم؛

قیمت کتاب فیزیک یازدهم ریاضی الگو

تلکتاب، یکی از مراجع فروش کتاب‌های درسی و کمک‌درسی است، دانش‌آموزان رشته ریاضی می‌توانند این کتاب را با تخفیف مناسبی از تلکتاب خریداری کنند، برای خرید این کتاب و سایر کتاب‌های درسی می‌توان کتاب موردنظر را در سایت تلکتاب ثبت سفارش کرده و چند روز بعد آن را درب منزل تحویل بگیرند.

جمع‌بندی 

با بررسی و تحلیل کتاب فیزیک یازدهم ریاضی الگو باید گفت این کتاب از نظر محتوای غنی و کامل قابل‌قبول است. در کنار مطالعه کتاب درسی فیزیک مکمل مناسبی برای دانش‌آموزان رشته ریاضی است. پیشنهاد می‌شود داوطلبان کنکور سراسری رشته ریاضی در کنار این کتاب از یک کتاب تست استاندارد و جامع برای آمادگی در کنکور استفاده کنند.

تعداد تست‌های کتاب فیزیک یازدهم ریاضی نشر الگو 

فصل  

عنوان  

تعداد تست‌های هر فصل 

1

الکتریسیته ساکن 

384

1

آزمون  

20

2

جریان‌های الکتریکی و مدارهای جریان مستقیم 

429

2

ازمون

20

3

معناطیس

203

3

آزمون

15

4

القای الکترومغناطیسی 

و جریان متناوب 

175

4

آزمون  

15

 

آزمون جامع 1

20

 

آزمون جامع 2

20

 

آزمون جامع 3

20

مجموع تست‌‌های کتاب

 

1321

 

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML