فیزیک جامع تجربی کاگو

میانگین: 5 ( 1 رای)
  • دانلود نمونه ای از کتاب:

این کتاب در بانک کتاب تلکتاب عرضه شده است
شما می توانید لذت خرید آسان و مطمئن را با تلکتاب تجربه کنید
خرید کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن 
mailدرصورتی که موفق به خرید اینترنتی کتاب نشدید می توانید برای خرید تلفنی کتاب با شماره 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.

آماده ارسال
۲۴۸٬۰۰۰ تومان
20%-
۱۹۸٬۴۰۰ تومان

فیزیک جامع تجربی کاگو

مشخصات و خرید اینترنتی کتاب فیزیک جامع تجربی کاگو

درس فیزیک یکی از دروس اختصاصی رشتهٔ تجربی است که در کنکور تجربی دارای 30 سوال است. این درس در متوسطهٔ دوم دارای 3 کتاب مختلف است که هر کدام در یک پایه ارائه می‌شود. فیزیک جامع رشته تجربی توانا خیلی سبز یکی از کتب پیشنهادی برای داوطلبان کنکورز می‌باشد که به طور حتم با مطالعه این کتاب شما می‌توانید با نکات مهم فیزیک 1,2,3 دوره متوسطه دوم آشنا شده و آنها را فرا بگیرید. چیدمان فصل‌های این کتاب به گونه‌ای است که فیزیک دهم، یازدهم و دوازدهم به‌ترتیب قرار گرفته است.

در ابتدای کتاب فیزیک مرجع کنکور تجربی انتشارات کاگو نکات ویژه کنکوری را آورده و سپس سوالات تالیفی و استاندارد ارائه کرده است در پایان سوالات کنکور دوره های قبل را با پاسخ های کاملا تشریحی و نکته ای ارائه کرده است.

درسنامه

مولف در درسنامه این کتاب سعی کرده است که تمامی مطالب را جزء به جزء به صورت خیلی کامل و دقیق بررسی کند. در این کتاب همه مطالب به بخش‌های کوچک تقسیم بندی شده و در انتهای هر درسنامه تمامی تست‌های مربوط به آن آورده شده که این موارد موجب شده است فیزیک جامع تجربی تست خیلی سبز کتابی منسجم باشد. در درسنامه این کتاب سعی شده است با لحن رسمی مطالب بیان شود تا دانش آموزان بتوانند بهتر از مطالب بهره ببرند، به طوری که حتی ضعیف‌ترین دانش آموزان با تهیه این کتاب خواهند توانست نکات بسیار مهمی را فرا بگیرند. مثلاً در بعضی بخش‌های کتاب مولف سعی کرده است در روند آموزشی از تمرینات کتاب درسی نیز کمک گرفته اما به طور کلی نمی‌توان گفت که شباهت زیادی بین این کتاب و کتاب درسی وجود داشته زیرا مولف در بسیاری از قسمت‌ها نیز روند آموزشی درسنامه را غیر منطبق بر روند مطالب کتاب درسی نوشته است.

پرسش های چهار گرینه ای

کلیه تست های که در متن بررسی شدند از کنکورهای سراسری انتخاب شده است. پرسش های چهارگرینه ای این کتاب به صورت میکرو طبقه بندی بوده به صورتی که توانسته تمامی قسمت‌های کتاب درسی را پوشش دهد و حتی در قسمت‌هایی نیز مطالبی خارج از کتاب مورد بررسی قرار گرفته است. با این وجود به طور کلی می‌توان گفت تمرین‌های فیزیک جامع تجربی تست خیلی سبز به دو دسته کلی تقسیم شده که

دسته اول و اکثریت تست همان طور که گفته شد سوالات کنکور سراسری است

دسته دوم سوالات تستی تالیفی و بدون شناسنامه می‌باشد. در خصوص پاسخ تست‌های این کتاب باید بدانید در انتهای فیزیک جامع، این پاسخ‌ها به دو صورت کلیدی و تشریحی بیان شده به طوری که پاسخهای تشریحی آن به صورت کامل و قابل درکتر هست

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML