تست شیمی یازدهم بهمن بازرگانی مبتکران

میانگین: 3.5 (8 رای)

این کتاب در بانک کتاب تلکتاب عرضه شده است
شما می توانید لذت خرید آسان و مطمئن را با تلکتاب تجربه کنید
خرید کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن 
mailدرصورتی که موفق به خرید اینترنتی کتاب نشدید می توانید برای خرید تلفنی کتاب با شماره 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.

آماده ارسال
‎تومان۶۸۰٬۰۰۰
- 20%
‎تومان۵۴۴٬۰۰۰

تست شیمی یازدهم بهمن بازرگانی مبتکران

مشخصات و خرید اینترنتی کتاب تست شیمی یازدهم بهمن بازرگانی مبتکران (تک جلدی)

شیمی یازدهم تک جلدی مبتکران

اگر میخواهید پایه شیمی خود را قوی کنید، کتاب شیمی یازدهم تک جلدی مبتکران بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. این کتاب دارای درسنامه مجزا برای هر فصل است که به طور کامل با مفاهیم هر مبحث آشنا میشوید و درک درستی از مطالب پیدا میکنید. کتاب پیش رو همچنین از تستهای متنوعی تشکیل شده است که دارای پاسخ تشریحی هستند که میتوانید به راحتی برای برطرف نمودن اشتباهات خود آنها را مطالعه و نقاط ضعف خود را برطرف کنید. 

این کتاب مخصوص دانشآموزان پایه یازدهم تجربی و ریاضی فیزیک است که با مطالعه آن برای کنکور آماده میشوند. محتوای این کتاب بر اساس کتاب شیمی 2 طراحی شده و قالب آن تک جلدی مبتکران است. به محض باز کردن این کتاب در وهله اول با تستهای آموزشی مواجه خواهید شد که به صورت طبقهبندی شده با هر مبحث قرار گرفته است. سپس تستهای کنکور سراسری و پاسخنامه آن در انتهای کتاب تالیف شده است. در کنار هر پاسخنامه شما شاهد ایستگاههایی تحت عنوان نکته هستید که در درک بهتر مطالب آموزشی به شما کمک شایانی میکند.

 

فصل اول شیمی یازدهم مبتکران

بررسی و تحلیل مباحث شیمی یازدهم تک جلدی مبتکران

به دنبال کتابی پرمحتوا و سرشار از تستهای نکتهدار و کنکوری مرتبط با مباحث شیمی هستید که مطالب علمی و آموزشی را به شیوهای راحت بیان کند؟ شیمی یازدهم تک جلدی مبتکران بیشک بهترین گزینه برای شما خواهد بود. در زیر به برخی ویژگی‌های بارز کتاب پرداخته می شود:

1- زبان ساده

این کتاب به زبانی ساده و صمیمی مباحث مختلف را پوشش داده تا دانشآموزان در حین مطالعه مشکلی نداشته باشند و از خواندن کتاب خسته نشوند. به دو صورت رسمی و صمیمی در کتاب صحبت شده که در کنار آموزش، نکات علمی در قالب طنز بازگو شود و دانشآموزان لحظاتی شاد را سپری کنند. جلد کتاب، صفحهآرایی، شکل، اندازه و نوع کلمات همگی به خوبی و با یک تناسب یکسانی در این کتاب به کار گرفته شدهاند تا ذهن و چشم شما از دیدن آنها خسته نشود. چاپ جدید این کتاب تفاوت چندانی با نمونههای قبل از خودش ندارد و تنها تعدادی تست بیشتر به آن اضافه شده تا آمادگی بیشتری در دانش‌آموزان ایجاد کند.

2- طبقه‌بندی اصولی

طبقهبندی اصولی هر مبحث در کتاب شیمی یازدهم تک جلدی مبتکران و تستهای موجود در آن به گونهای است که دانشآموز با هر سطحی بتواند به آن پاسخ دهد و مفاهیم را متوجه شود. اینطور نیست که در سطح بالایی طراحی شده باشد و فقط دانش‌آموزان باهوش به آن پاسخ دهند. این کتاب برای دانش‌آموز با سطح متوسط و ضعیف هم مناسب است و با مطالعه آن میتواند پایه خود را قوی کند. درسنامه موجود در این کتاب کار را برای شما آسانتر کرده و در صورتی که سوالی در رابطه با تستی داشتید، به راحتی میتوانید به درسنامه مراجعه کرده و محتوای آن را بررسی میکنید.

3- حجم بالا

یک نکته بسیار مهم و قابل توجه در کتاب پرسش های چهار گزینه ای شیمی یازدهم تک جلدی مبتکران، حجم بسیار بالای آن است که نویسنده این کتاب توصیه میکند فقط افرادی آن را مطالعه کنند که خواندن این حجم از مباحث برایشان سخت نیست. چیزی حدود 1147 تست در این کتاب بسیار حجیم قرار گرفته است. حتما با خود میپرسید بهترین زمان برای شروع این کتاب پر حجم چه زمانی است؟ بهترین زمان برای مطالعه آن از ابتدای مهر هست که سال تحصیلی شروع میشود و فرصت بسیار مناسبی است که شروع به خواندن آن کنید. در صورت وجود مشکل، میتوانید از معلم و آموزگار خود در این رابطه سوال کنید. مطالعه این کتاب مزیتهای زیادی دارد:

 •    یکی اینکه شما محتوای کامل این کتاب را تا آخر سال تمام خواهید کرد.
 •    با حجم بیشماری از تست و نکات آموزشی آشنا خواهید شد.
 •    سوالات سخت و نامفهوم را از معلم خود سوال خواهید کرد.
 •    جلوتر از دانشآموزان دیگر مباحث آموزشی را یاد میگیرید.
 •    مدیریت زمان بیشتری در حین زدن تست پیدا میکنید.
 •    توانایی پاسخگویی به هر سوال و تستی را خواهید داشت.

بررسی بخش درسنامه در کتاب شیمی یازدهم تک جلدی مبتکران 

بخش آموزش و درسنامه کتاب شیمی یازدهم تک جلدی مبتکران در قالبی شیوا و روان برای خوانندگان طراحی شده است. اگر جزء دانشآموزانی هستید که با مطالعه کتاب نمیتوانید به تستها پاسخ دهید، به شما توصیه میکنیم این کتاب را خریداری کنید. در وهله اول مباحث آموزشی و تستهای نکته دار آن را بخوانید و در ادامه به بررسی تستهای کنکوری بپردازید. این کتاب توسط آقای بهمن بازرگانی تالیف و نوشته شده و به زبانی صمیمی و ساده بیان شده تا دانشآموزان با کلمات سخت دست و پنجه نرم نکنند. به راحتی مفهوم هر مبحث را متوجه شوند و پس از زدن تستهای نکتهدار خود را محک بزنند. اگر کتابهای دیگر مبتکران را خوانده باشید میدانید که کتاب شیمی یازدهم تک جلدی هم مانند سایر کتابهای بهمن بازرگان، بخش درسنامه و پاسخنامه کنار هم قرار دارند. هدف از انجام این کار این است که دانشآموز متوجه درست یا غلط بودن تست خود شود و در کنار آن، نکته آموزشی هر مبحث را فراگیرد و بتواند درک درستی برای تفهیم آن داشته باشد.

تحلیل کتاب تست شیمی یازدهم بهمن بازرگان مبتکران تک جلدی

این کتاب از 3 فصل اصلی تشکیل شده است که در هر کدام تصویرسازیهایی زیبایی به کار رفته که دیدن آن خالی از لطف نیست. کاریکاتورهای موجود در هر بخش، مطالب آموزشی و درسنامه را به شیوهای زیبا بیان کردهاند که موجب میشود با خواندن آن و مشاهده تصویر، مباحث علمی در ذهن شما تثبیت شود. تمام محتوای کتاب درسی و کمی فراتر از آن، در این کتاب گنجانده شده تا دغدغه شما برای مطالعه کاهش یابد. اگر بخواهیم یکی از اصلیترین و مهمترین ویژگی این کتاب را برای شما بیان کنیم، استفاده از روش مناظره علمی است که در بین مباحث آن به خوبی دیده میشود. این مباحث در قالب یک معلم و چند دانشآموز  به صورت طنز و کاریکاتوری ارائه میشود تا شما بهتر و عمیقتر مطالب را بفهمید.

فهرست کتاب پرسشهای چهارگزینهای مبتکران

          فصل1:          قدر هدایای زمینی را بدانیم

398

          فصل2:          در پی غذای سالم

501

          فصل3: پوشاک نیازی پایان ناپذیر

196

کنکور سراسری 99 داخل و خارج از کشور

52

مجموع

1,147

 

جمع بندی

در مجموع کتاب شیمی یازدهم تک جلدی مبتکران به صورت کاملا جامع و کامل طراحی و تالیف شده است. با خواندن آن قطعا نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی میکنید و میتوانید با برطرف کردن نقاط ضعف خود، در تستهای کنکورموفقیتآفرین باشید. لازم به ذکر است که چاپ دوجلدی این کتاب تحت عنوان شیمی یازدهم جلد اول مبتکران و شیمی یازدهم جلد دوم مبتکران هم موجود و قابل تهیه از همین سایت میباشد و این کتاب تک جلدی میباشد و فرق این دو عنوان در تعداد تست ها و سوالات المپیاد میباشد.اگر قصد خرید این محصول را دارید، همین الان به وبسایت مراجعه کرده و کتاب خود را سفارش دهید.mail

نظرات کاربران

دیدگاه
 • 09159170631 11/25/1402 - 18:43

  من هر جا دیدم این کتاب با قیمت بالاتر فروش نیرود ولی تلکتاب واقعا با قیمته مناسبی دارد 

  کتاب هم سالم و به موقع به دستم رسید

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML