بانک تست اقتصاد مشاوران آموزش

میانگین: 5 (1 رای دادن)

این کتاب در بانک کتاب تلکتاب عرضه شده است
شما می توانید لذت خرید آسان و مطمئن را با تلکتاب تجربه کنید
خرید کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن 
mailدرصورتی که موفق به خرید اینترنتی کتاب نشدید می توانید برای خرید تلفنی کتاب با شماره 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.

آماده ارسال
‎تومان۴۰۰٬۰۰۰
- 20%
‎تومان۳۲۰٬۰۰۰

قطع
نوع جلد
نویسنده/نویسندگان
ناشر
نوع چاپ
تاریخ چاپ
1402
دسته بندی موضوعی
مناسب برای
تعداد جلد
دو
نگارش کتاب
اول
شابک
981545325856

بانک تست اقتصاد مشاوران آموزش

مشخصات و خرید اینترنتی کتاب بانک تست اقتصاد مشاوران آموزش

درس اقتصاد یکی از درسهای مهم و نسبتا دشوار کنکور برای دانش آموزان رشته انسانی است که دانش آموزان باید برای قبولی در کنکور به این درس تسلط کامل داشته باشند. بنابراین داوطلبان کنکور باید به دنبال کتابی باشند که جامع و کامل و پر از نکات مهم کنکوری باشد. کتاب اقتصاد جامع کنکور از انتشارات مشاوران آموزش برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم رشته انسانی تالیف شده است.

درس نامه ( آموزش )

همانطور که از اسم کتاب معلومه کتاب بانک تست اقتصاد جامع کنکور مشاوران تست محور هست و درسنامه فقط به صورت کاربردی است البته لازم به ذکر است که پاسخ نامه کتاب کاملا تشریحی میباشد که میتوان به عنوان درسنامه از آن استفاده کرد ولی درسنامه کامل کتاب را میتوانید در کتاب عربی جامع کنکور انسانی مشاوران فرا بگیرید.که در شکل زیر ملاحظه میفرمایید.

پرسش های چهار گزینه ای

پرسش های چهار گزینه ای در کتاب بان تست اقتصاد جامع کنکور انسانی مشاوران شامل تستهای خط به خط و تست های پیشرفته تالیفی و کنکوری استاندارد سازی شده است. حجم تستها از نظر تعدادی مناسب و کاربردی است و سطح این دسته از پرسش‌های چهارگزینه ای متوسط و در حد کتاب درسی است. رویکرد طراحی و گردآوری این تست ها پوشش مطالب هر درس و ارائه نکات مهم این دروس است.
در ادامه برای آن دسته از داوطلبانی که به دنبال تسلط بیشتر بر مفاهیم کتابهای درسی هستند، تست های پیشرفته آورده شده که سطحی دشوارتر از تست های معمولی وجود دارد.

پاسخ های تشریحی

بسیاری از تست‌ها با ظرافت خاصی طراحی شده‌اند و نکات مهمی را در برمی‌گیرد؛ لذا نباید به پاسخ‌نامه کلیدی اکتفا کرد و حتما باید پاسخ‌نامه تشریحی کتاب کامل مطالعه شود تا نکته‌ای نامفهوم نماند و از قلم نیفتد. پاسخ‌نامه تشریحی شامل تحلیل تست‌ها و رد گزینه‌های انحرافی است تا هیچ مشکلی باقی نماند.

جمع‌بندی

کتاب کنکور پیش رو یکی از منابع خیلی خوب برای جمع بندی این درس میباشد.؛ زیرا دارای تست‌های بسیار قوی و متنوعی است که می‌تواند کمک بسیار خوبی برای موفقیت دانش آموزان در کنکورهای پیش رو باشد؛ همچنین پاسخنامه کاملا تشریحی و تحلیلی این کتاب کمک ویژه ای در رفع ابهامات دانش‌آموزان میکند.لازم به ذکر است که دانش آموزان دوازدهم بهتر است از کتاب حاضر استفاده کنند تا نیاز به کتاب مجزایی برای مقطع دوازدهم نباشد.

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML