آی کیو هندسه دهم گاج

میانگین: 5 (2 رای)

این کتاب در بانک کتاب تلکتاب عرضه شده است
شما می توانید لذت خرید آسان و مطمئن را با تلکتاب تجربه کنید
خرید کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن 
mailدرصورتی که موفق به خرید اینترنتی کتاب نشدید می توانید برای خرید تلفنی کتاب با شماره 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.

آماده ارسال
‎تومان۲۹۵٬۰۰۰
- 20%
‎تومان۲۳۶٬۰۰۰

آی کیو هندسه دهم گاج

دانش‌آموزانی که در رشته ریاضی مشغول به تحصیل هستند، در پایه دهم کتابی به نام هندسه دارند که اهمیت آن در کنکور رشته ریاضی بسیار بالا است. پس تمامی دانش‌آموزان کنکوری علاوه بر مطالعه کتاب درسی ، باید از یک کتاب کمک آموزشی مناسب هم کمک بگیرند تا بتوانند درصد این درس را در کنکور سراسری افزایش دهند. یکی از بهترین کتاب‌هایی که در این زمینه می‌تواند به دانش‌آموزان کنکوری کمک کند، کتاب آی کیو هندسه دهم گاج است که توسط آرش عمید نگارش شده است. این کتاب شامل یک جلد و 288 صفحه است که توسط انتشارات گاج امروزه در دسترس دانش‌آموزان کنکوری قرار دارد. تمامی مباحث و درسنامه‌های موجود در این کتاب به صورت دسته‌بندی شده ارائه داده شده است؛ به همین دلیل از نظم و ترتیب بسیار مناسبی برخوردار است. در صورتی که قصد دارید با کتاب آی کیو هندسه آشنایی داشته باشید ادامه مطلب را از دست ندهید.

تحلیل دقیق کتاب IQ هندسه دهم گاج

کتاب ای کیو هندسه دهم انتشارات گاج، همانند سایر کتاب‌های گاج به صورت کاملاً تستی و کنکوری طراحی شده است و مناسب دانش‌آموزانی است که در پایه دوازدهم رشته ریاضی مشغول به تحصیل هستند و قصد شرکت در آزمون‌های آموزشی کنکور را دارند. در این کتاب بخش‌های مختلف همچون درسنامه، سوالات تستی و پاسخنامه تشریحی قرار داده شده است و تمامی مطالب در یک جلد گردآوری و چاپ شده است. به همین دلیل سه پایه تحصیلی مربوط به حسابان در یک جلد و با حجم کم جمع آوری شده و اطلاعات جامع و کامل را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. iq هندسه یازدهم انتشارات گاج به صورت موضوع به موضوع طراحی شده است؛ به همین دلیل نسبت به سایر کتاب‌های کمک آموزشی حسابان موجود در بازار برتری دارد.

دانش‌آموزان بعد از مطالعه درسنامه جامع و کامل کتاب آی کیو هندسه 10 گاج، می‌توانند تست‌های استاندارد را حل کرده و با استفاده از پاسخنامه تشریحی آموخته‌های خود را کامل کنند. کتاب آی کیو هندسه 10 با درسنامه کاربردی و تست‌های چهار گزینه‌ای تالیفی و سراسری که دارد، توانسته است تمامی نیاز دانش‌آموزان کنکور رشته رشته ریاضی را برطرف کند. در درسنامه‌های این کتاب تمامی مباحث به بهترین و ساده‌ترین روش توضیح داده شده است و برای اکثر مباحث چندین روش حل در نظر گرفته شده است؛ به گونه‌ای که دانش‌آموزان بتوانند یادگیری عمیق‌تری داشته باشند.

 

درسنامه هندسه دهم آی کیو انتارات گاج

 

ویژگی‌های کتاب آی کیو هندسه دهم گاج

هندسه یکی از مهم‌ترین کتاب‌های رشته ریاضی است که ممکن است برای اکثر دانش‌آموزان دشوار باشد. اما استفاده از یک کتاب کمک آموزشی مناسب، می‌تواند مباحث درسی را آسان‌تر کند. یکی از بهترین کتاب‌های کمک آموزشی که برای کتاب هندسه در نظر گرفته شده است، آی کیو هندسه دهم گاج است. این کتاب درسنامه کامل همراه با نکات کاربردی را در اختیار دانش‌آموزان می‌‌گذارد و با چینش مناسب تست‌ها، میزان یادگیری دانش‌آموزان را مورد سنجش قرار می‌دهد. برخی دیگر از ویژگی‌های مهم این کتاب که باعث شده از طرفداران آن افزایش پیدا کند، عبارت است از:

  •    مباحث هندسه دهم در این کتاب پوشش داده می‌شود.

  •    چیدمان کتاب به صورت مبحث به مبحث است.

  •    تمامی درسنامه‌های موجود در این کتاب به صورت مفهومی و جامع قرار داده شده است.

  •    تست‌های موجود در این کتاب تالیفی و سراسری بوده و از دشواری استانداردی برخوردار هستند.

  •    تمامی سوالاتی که در این کتاب قرار گرفته‌اند دارای پاسخنامه تشریحی خواهند بود.

  •    دانش‌آموزان با اسکن کد کیو آر، می‌توانند از فیلم‌های آموزشی مناسب هم استفاده کنند.

  •    برای تمامی تست‌های موجود در کتاب، چندین روش راه‌حل در نظر گرفته شده است.

  •    سطح سوالات درسنامه کتاب حهندسه آی کیو جامع، به‌گونه‌ای است که مطابق با سوالات دو سال اخیر کنکور سراسری طراحی می‌شوند.

  •    تست‌های کنکور چند سال اخیر در این کتاب به طور کامل گردآوری می‌شوند.

تست

در قسمت درسنامه کتاب Iq هندسه دهم تست‌هایی با تنوع پایین قرار داده شده است. اما علاوه بر آن در قسمت تست‌های تمرین، تعداد بسیار زیادی تست‌های استاندارد قرار داده شده است. این کتاب با 940 تست منبعی سرشار از تست‌های مختلف است که می‌تواند دانش‌آموزان را به‌طور کامل برای کنکور ریاضی آماده کند. در این کتاب چینش تست‌ها به گونه‌ای نیست که سطح‌بندی شده باشد اما در حالت کلی تست‌هایی که در قسمت‌های پایانی قرار داده شده‌اند، نسبتا سخت خواهند بود. به همین دلیل دانش‌آموزانی که در درس حسابان در سطح متوسط قرار دارند، بهتر است که از حل این تست‌ها خودداری کنند.

در حالت کلی تنوع و پوشش‌دهی تست‌های کتاب هندسه جامع کنکور بر اساس کتاب درسی و کنکور سال‌های اخیر بوده است و تمامی تست‌ها از ایده‌های خاص برخوردار هستند. سطح سوالات این کتاب از ساده به سمت سخت شروع می‌شود؛ پس هیچ یک از دانش‌آموزان نباید ناامید باشند. چرا که سطح تست‌ها کاملاً استاندارد بوده و برای هر نوع دانش‌آموزی بسیار مناسب هستند. کتاب آی کیو هندسه 10، کتابی بسیار استاندارد است که به عنوان یک نوع راهنما در کنار دانش‌آموزان است. با حل تست‌های این کتاب دانش‌آموزان می‌توانند نقاط ضعف خود را پیدا کرده و در صورتی که در یکی از مباحث مشکل دارند، می‌توانند به طور مجدد درسنامه را مورد مطالعه قرار دهند.پاسخنامه

IQ هندسه دهم انتشارات گاج، دارای پاسخنامه تشریحی است که در پایان کتاب قرار داده شده است. دانش‌آموزان بعد از حل تست‌های تمرینی می‌توانند به پایان کتاب مراجعه کرده و پاسخ تست‌های خود را مشاهده کنند. در این کتاب همراه با پاسخ‌های تشریحی، توضیحات لازم در مورد تست‌ها ارائه داده شده است و نکات لازم برای هر یک از تست‌ها ذکر شده است. 

در پاسخنامه تشریحی اکثر تست‌ها به چند روش مختلف حل شده‌اند تا دانش‌آموزان بتوانند به روش دلخواه به جواب مورد نظر خود برسند. در کتاب آی کیو حسابان جامع کنکور ریاضی، سوالات کنکور هم وجود دارد که این سوالات دارای پاسخنامه کلیدی هستند.

سخن پایانی

در کتاب آی کیو هندسه 10 گاج، در ابتدا درسنامه و بعد از آن تست‌های مختلف با سطح استاندارد تالیف شده اند. تمامی مطالب موجود در درسنامه و تست‌های آن مطابق با کنکورهای سراسری هستند و دانش‌آموزان با مطالعه این کتاب می‌توانند به تسلط کافی برسند. تمامی دانش‌آموزانی که قصد دارند به رتبه برتر در کنکور برسند، بهتر است که این کتاب را خریداری کرده و برای پیشرفت خود به مطالعه این کتاب بپردازد.

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML