ارسال کتاب

ارسال کتاب

ارسال کتاب به صورت رایگان برای شهر تهران و خرید بیشتر از 200 هزار تومان برای شهرستان

بانک کتاب تلکتاب با ارسال رایگان کتاب و ارتباط مستقیم با بزرگترین ناشران کشور در تمامی زمینه ها، کتاب های مورد علاقه شما را در سریعترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می دهد. با انتخاب کتاب های خود از وبگاه اینترنتی تلکتاب و یا تماس تلفنی و بهره گیری از طرح ارسال رایگان کتاب، سفارش مورد نظر شما توسط گروه مجرب تلکتاب تهیه و از طریق گزینه های متنوع ارسال کتاب به صورت پیک در کمترین زمان ممکن در شهر تهران و شبکه مرسولات پستی اعم از تیپاکس، پست پیشتاز، پست سفارشی یا باربری و ... به سراسر کشور ارسال می شود.

مجموعه تلکتاب طبق توافق با جامع ترین شبکه های پخش کتاب، سفارش های مشتریان عزیز را از میان هزاران عنوان کتاب در حوزه های مختلف در کمترین زمان ممکن به صورت ارسال رایگان کتاب در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد. برای اطلاع از نحوه سفارش کتاب آموزش خرید کتاب از سایت را مطالعه بفرمایید.

به دلیل حجم بسیار بالای عنوان کتاب ها، ممکن است بعضی از کتاب ها فعلاً در سایت بارگذاری نشده باشد، در این صورت نگران نباشید. کافیست با شماره 66470470 تماس بگیرید تا کتاب مورد نظرتان تهیه و ارسال شود.

از قابلیت های دیگر فروشگاه تلکتاب امکان خرید و پرداخت هزینه در درب منزل است. کافی است بعد انتخاب کتب مورنظر در بخش تعیین نحوه پرداخت و ارسال گزینه پرداخت درب محل را انتخاب کنید تا هزینه کتاب را درب منزل و پس از دریافت کتابتان پرداخت نمایید. لازم به ذکر است این امکان فقط برای کاربران شهر تهران می باشد و کاربران عزیز شهرستان باید مبلغ کتاب را از طریق درگاه سایت پرداخت نمایند.

ارسال رایگان کتاب

ارسال رایگان کتاب

 

  • هزینه ارسال تمامی سفارشات برای شهر تهران خریداری کرده باشند کاملاً رایگان می باشد.
  • در صورتی که از طریق تلفن سفارش داده باشید و کتاب مدنظر مربوط به کتاب های کمک درسی، کنکوری و زبان باشد، کاملاً رایگان می باشند.
  • در صورتی که مربوط به کتب دانشگاهی، عمومی و ... باشد با پرداخت 7000 تومان، کتاب مورد نظرتان را در هر جای تهران درب منزل دریافت کنید.
  • هزینه ارسال برای کاربران شهرستانی در صورتی که مبلغ خریدشان بالای 200 هزار تومان باشد کاملاً رایگان می باشند و در صورتی که کمتر از مبلغ تعیین شده باشد فقط 10 هزار تومان می باشد.

توجه داشته باشید که دریافت سفارش برای کاربران شهر تهران در بازه زمانی 18 الی 22  همان روز ( البته به شرطی که تا قبل از ساعت 16 خرید کرده باشین) و برای کاربران شهرستان 3 الی 5 روز کاری می باشد.

همچنین کاربران می توانند با پرداخت اندکی مبلغ، زودتر از موعد مقرر دریافت کنند که کافی است با مجموعه تلکتاب تماس گرفته تا هماهنگی لازم صورت پذیرد. در پایان گروه تلکتاب با سابقه درخشان 19 ساله و کادری مجرب تمامی تلاش خود را جهت سهولت دسترسی کتابخوانان عزیز در حداقل زمان و با قیمت مناسب به کار بسته است.

طراحی اجرا و پشتیبانی از دروپالیون