خرید کتاب با تخفیف

روند خرید کتاب از گذشته تا کنون

در گذشته های نه چندان دور به فروشگاه های کتاب، دکان  کتاب فروشی می گفتند و افراد برای خرید کتاب به صورت حضوری به آنجا مراجعه می کردند و کتاب های مد نظرشان را انتخاب و خریداری می کردند. به مرور زمان و پیشرفت در این زمینه این دکان ها به مغازه های فروش نوشت افزار و همچنین شهر کتاب تبدیل شدند و مراجعه کننده گان با حجم بیشتر و وسیع تری از کتاب های مختلف رو برو می شدند و پس از بازدید کتاب ها، می توانستند هر تعداد که مد نظرشان هست را به صورت نقدی خریداری کنند.

ولی باز هم پس از گذشت مدتی و با پیشرفت تکنولوژی در زمینه های ارتباطات و همچنین آنلاین شدن کسب و کار های مختلف و راه اندازی شدن فروشگاه های اینترنتی بزرگ کتاب، به ندرت می توان افرادی را دید که به صورت فیزیکی و حضوری به فروشگاه های کتاب مراجعه کنند و در قفسه های کتابفروشی ها به دنبال کتاب مد نظرشان بگردند و بخواهند که با پرداخت نقدی کتابی را بخرند، مگر اینکه از انجام این کار لذت ببرد و حس خوبی به حضور فیزیکی در کتاب خانه داشته باشد. امروزه فقط کافی است افراد بدون هیچ گونه محدودیتی در هر ساعت از شبانه رو و  در هر شهری از کشور عزیزمان به یکی از سایت های فروشگاهی کتاب مراجعه کند و با یک سرچ ساده براحتی و بدون خستگی و در کمترین زمان ممکن، کتاب یا کتاب های مورد نظرشان را انتخاب کرده و از طریق درگاههای اینترنتی بانکی هزینه آن را پرداخت و کتاب ها را خریداری نماید.

این امکان برای افرادی که گاهی ممکن بود از یک شهر به شهر دیگری برای خرید یک کتاب حضوری بروند بسیار بصرفه و ساده تر است و باعث می شود افراد برای خرید کتاب مورد نظرشان روند لذت بخش تری را طی کنند.

در واقع یکی از مهم ترین دلایل استقبال مردم از خرید اینترنتی هر محصولی (کتاب و...) این است که در زمان و انرژی و همچنین هزینه های آن ها برای رسیدن به محصول مورد نظرشان صرفه جویی می شود به ویژه اگر فردی برنامه روزانه پر مشغله ای داشته باشد و یا نسبتا تنبل باشد می تواند از این روش استفاده کند.

 از طرفی نیز خرید آنلاین کتاب علاوبر مزیت های بسیار زیادی که دارد، در برخی موارد می تواند اشکالات خیلی کمی نیز داشته باشد به عنوان مثال در صورتی که شخصی قصد خرید کتابی را از فروشگاه اینترنتی دارد لازم است که حداقل به صورت مبتدی کار کردن با کامپیوتر و اینترنت را بلد باشد. همچنین برای پرداخت اینترنتی هزینه کتاب ها نیز به یک کارت بانکی عضو شتاب که رمز دوم داشته باشد نیاز دارد.

 

در صورتی که شخص بخواهد یک کتاب تخصصی و یا کتاب های بسیار قدیمی را اینترنتی خریداری کند، می بایست در مورد آن کتاب اطلاعات بیشتری داشته باشد که بتواند بر اساس آن اطلاعات کتاب مورد نظر را جست و جو نماید. برای حل این مشکل برای افرادی که سطح اطلاعات اینترنتی و کامپیوتری آن ها خیلی بالا نیست، را حل مناسبی ارائه شده است.

کتاب های تخفیف دار بانک کتاب

طراحی اجرا و پشتیبانی از دروپالیون