جزوه فارسی دوازدهم الگو

میانگین: 5 ( 1 رای)

این کتاب در بانک کتاب تلکتاب عرضه شده است
شما می توانید لذت خرید آسان و مطمئن را با تلکتاب تجربه کنید
خرید کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن 
mailدرصورتی که موفق به خرید اینترنتی کتاب نشدید می توانید برای خرید تلفنی کتاب با شماره 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.

آماده ارسال
۱۱۵٬۰۰۰ تومان
22%-
۸۹٬۷۰۰ تومان

جزوه فارسی دوازدهم الگو

مشخصات و خرید اینترنتی جزوه فارسی دوازدهم الگو

معرفی کتاب جزوه ی فارسی 12 نشر الگو

با توجه به اینکه از امسال دروس عمومی از کنکور سراسری حذف شده اما تاثیر نمرات آن در امتحانات نهایی به طور مستقیم در کنکور اثر گذار است به همین جهت به تغییرات برگزاری کنکور در سالهای جدید و توجه ویژه به آزمون های سراسری مدارس و تاثیر مستقیم معدل کتابهای راه نهایی نشر دریافت با رویکرد رسیدن به نمره بیست و تحقق بالای چهل درصد نمره قبولی دانشگاه تولید و منتشر کرده است.

کتاب جزوه فارسی دوازدهم انتشارات الگو نویسنده استاد علیرضا عبدالمحدی از همین مجموعه شامل درسنامه کامل درس به درس مطابق با کتاب درسی جدید به همراه نمونه سوالات امتحانی استاندارد با پاسخنامه تشریحی است

کتاب حاضر شامل درس نامه کامل کتاب درسی فارسی دوازدهم به‌صورت درس به درس مطابق با کتاب درسی جدید به همراه معانی اشعار و ابیات و آرایه‌ها و واژگان هر درس به صورت تفکیک شده می باشد.

این کتاب همچنین مجموعه‌ای از آزمونهای درس به درس و جامع متناسب با آزمون‌های سراسری مدارس در کتاب راه نهایی فارسی دوازدهم دریافت طراحی و نگارش شده که همگی شامل پاسخ نامه کاملا تشریحی نیز میباشند.

درس نامه:

لحن درسنامه این کتاب بسیار روان می باشد و همچنین مطالب بسیار ساده و قابل فهم بیان شده است. از آنجایی که درسنامه بسیار عمیق کلیه مباحث کتاب درسی را آموزش داده است، حجم درسنامه نسب به کتاب های مشابه کمی زیاده می باشد و به همین خاطر می توان گفت دانش آموزان ضعیف و متوسط می توانند بیشترین بهره را از درسنامه های این کتاب ببرند.

آزمون های نهایی:

در این بخش از کتاب راه نهایی فارسی دوازدهم دریافت برای هر درس تعدادی سوال نمونه به‌همراه پاسخ تشریحی ارائه شده که شما را با نحوه طراحی سوالات آشنا می سازد. این تمرینات مبتنی بر تمرین ها و فعالیت های کتاب درسی است. از ویژگی‌های این بخش تفکیک سوالات قلمرو فکری و ادبی و زبانی و ادبی از یکدیگر می باشد. همچنین در انتهای کتاب آزمون‌های سراسری مدارس ارائه شده که در حکم شبیه‌ساز می‌باشد.

  • آزمون های نوبت اول برای امتحانات دی ماه که سؤالات فصل به فصل طبقه بندی شده و همچنین سوالات مشابه امتحانی که در مدرسه گرفته میشود.

  • - آزمون های نوبت دوم: آزمون نهایی از کل کتاب واسه امتحان های خرداد ماه. که سؤالات با طبقه بندی فصل به فصل و تعدادی هم مثل آزمون اصلی

قطع
نوع جلد
نویسنده/نویسندگان
ناشر
نوع چاپ
تاریخ چاپ
1401
دسته بندی موضوعی
مناسب برای
شابک
9786225281042

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML